Hanka Bielicka zdradziła sekret
Screen "Benefis Hanki Bielickiej" TVP Kultura
Monika Majko - 16 Października 2020

Pamiętacie Hankę Bielicką? Mało kto wie, że tuż przed śmiercią wyjawiła tragiczny sekret

Hanka Bielicka zmarła w marcu 2006 roku, a jej odejście wstrząsnęło całą Polską. Tuż przed śmiercią słynna aktorka zdecydowała się zdradzić swój smutny sekret, niewiele osób o tym wiedziało.

Hanka Bielicka na scenie tryskała radością i optymizmem, jednak życie prywatne aktorki nie było tak udane, jak mogłoby się wydawać. Uwielbiana artystka odeszła w 2006 roku, a tuż przed śmiercią wyjawiła swój wielki sekret. Ciężko powstrzymać łzy, niewiele osób wiedziało o tym wcześniej.

Właśnie pod osłoną nocy zapadła ostateczna decyzja dot. zakazów dla PolakówWłaśnie pod osłoną nocy zapadła ostateczna decyzja dot. zakazów dla PolakówCzytaj dalej

Hanka Bielicka odeszła w 2006 roku, jej śmierć poruszyła całą Polskę

Uwielbiana przez Polaków artystka poświęciła swoje życie pracy, na scenie tryskała energią i optymizmem aż do końca kariery zawodowej. Niestety, jej życie prywatne nie było tak radosne. Tuż przed śmiercią Hanka Bielicka udzieliła wywiadu, w którym wyznała smutną prawdę. Aktorka przyznała, że nigdy nie miała szczęścia w miłości i choć miała za sobą jedno małżeństwo, aż do śmierci żałowała, że nie dane jej było doznać prawdziwie romantycznego uczucia.

- Moją miłością jest moja praca. Mężczyzn kochać nigdy nie potrafiłam. Zresztą, nigdy nie miałam do nich szczęścia. Wszyscy ode mnie uciekali - wyznała Hanka Bielicka w jednym ze swych ostatnich wywiadów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Właśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

Hanka Bielicka do śmierci żałowała, że nie przeżyła prawdziwej miłości

Aktorka przyznała, że nigdy nie potrafiła prawdziwie pokochać żadnego mężczyzny. Przez 20 lat była żoną Jerzego Duszyńskiego, za którego wyszła podczas wojny. Aktorka poślubiła mężczyznę "żeby mniej płacić za wynajmowany pokój" i przyznała, że nie spełniała się jako żona, a małżeństwo nie należało do udanych.

- Mój mąż bardzo mnie lubił, może nawet w jakiś specyficzny sposób kochał, jednak traktował miłość jako coś, co bezwarunkowo mu się należało, a ja mu jej po prostu nie umiałam dać - wyznała aktorka na łamach książki "Uśmiech w kapeluszu".

Dzisiaj grzeje:

1. Nagła decyzja polskiego kościoła. Wszystko odwołano, nikt nie spodziewał się identycznego rozstrzygnięcia

2. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Mamy piękne zdjęcie zakochanych, pokazali obrączki

3. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiany polski polityk. Polskę obiegła tragiczna wiadomość

Po rozwodzie z mężem Hanka Bielicka już nigdy nie zdecydowała się stanąć ponownie na ślubnym kobiercu. Do końca życia pozostawała singielką, jednak nigdy nie narzekała na brak mężczyzn wokół siebie, którzy zabiegali o jej względy. Gwiazda przyznała jednak, że nie obdarzyła żadnego z nich szczególnym uczuciem.

- Ci panowie byli mi potrzebni, żebym nie zapomniała, że jestem kobietą. Ale... tiu, tiu, tiu, potem drzwi, do widzenia i spać - żartowała aktorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zobaczyła jak kroją mięso w sklepie. Z obawy o transmisję wirusa wezwała sanepid
  2. Nie żyje legenda polskiego sportu. Uwielbiany mistrz na zawsze pozostanie w sercach kibiców
  3. Oficjalnie: ogromne zmiany w całej Polsce. Premier Morawiecki podjął kluczowe decyzje
  4. Niestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczne
  5. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  6. Oficjalny komunikat NFZ. Jest decyzja w sprawie świadczeń, fatalne wieści dla Polaków
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News