Hanka Bielicka przez lata rozśmieszała Polaków, ale jej ostatnie chwile były wyjątkowo smutne. Przewidziała swoją śmierć, wypowiedziała przerażające słowa

Hanka Bielicka przez lata rozśmieszała Polaków, ale jej ostatnie chwile były wyjątkowo smutne. Przewidziała swoją śmierć, wypowiedziała przerażające słowa Źródło: youtube.com/Mateusz Matlas

Hanka Bielicka była jedną z najbardziej znakomitych artystek komediowych w historii Polski. Artystka była aktywna na scenie od 1939 roku. Jak się okazuje, ostatnie chwile jej życia były bardzo smutn. W trakcie jednego z jej ostatnich występów wypowiedziała słowa, które zmroziły krew w żyłach jej fanów.

Hanka Bielicka była jedną z najbardziej pracowitych aktorek swoich czasów. Gwiazda, która rozbawiała Polaków na scenach kabaretu i teatru, zdaniem wielu przewidziała swoją śmierć. W trakcie ostatnich występów w teatrze dawała do zrozumienia, że pojawia się tam po raz ostatni.

Hanka Bielicka zmagała się z dramatem. Jej praca pod koniec życia była męcząca

Kiedy Bielicka kończyła swoją karierę, miała już poważne problemy ze swoim zdrowiem, a szczególnie wzrokiem. Mimo to sama uważała, że jej miejsce jest na scenie i grała do końca.

- Pod koniec swojej kariery prawie nie widziała, czego publiczność dzięki jej wspaniałemu aktorstwu nie zauważała. Ona rozpoznawała publiczność po śmiechu i po oklaskach albo po śpiewie, bo zawsze na wejście i na zakończenie występu śpiewano „Sto lat”. Jedyne, czego bała się u kresu życia, to nie śmierci czy pojawiających się myśli o niej, jak mogłoby się wydawać, ale anonimowości i… milczącego telefonu - wspomina autor biografii o aktorce

Artystka w 2006 roku zdawała sobie sprawę z tego, że jej zdrowie nie jest już tak dobre i pozwoliła sobie na swoiste pożegnanie z publiką w trakcie jednego ze swoich ostatnich występów w warszawskim teatrze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka pożegnała się z publicznością

W trakcie jednego z występów na kilka miesięcy ze śmiercią Bielicka zadziwiła publiczność dość dwuznacznym żartem, który przez wielu został odebrany jako zapowiedź odejścia artystki na zawsze. Do tej pory liczni fani twierdzą, że gwiazda przewidziała swoją śmierć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Nie żyje znany dziennikarz, dla wielu był kultowy. Bardzo smutne wiadomości z zachodniej polski

- Witam państwa serdecznie i na otwarcie mówię otwarcie, że to jest zamknięcie… Pewnego etapu mojej kariery. Pożegnanie z rewią, piórami i schodami. Dzisiaj jeszcze zeszłam, ale na drugi raz mogłabym spaść z tych schodów. Jak się ma moje lata, to się po schodach nie lata… - powiedziała aktorka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wywróciła się na chodniku w Łodzi. Sąd przyznał REKORDOWE odszkodowanie
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki
  3. Diabelskie kotlety schabowe smakują wręcz niebiańsko. Prosty przepis na piekielnie smaczny obiad dla całej rodziny
  4. Nieoczekiwanie Mariusz Pudzianowski przekazał smutną nowinę. Fani nie mogą jej zaakceptować
  5. Gwiazdor TVP rzadko pokazuje żonę, ale teraz zrobił wyjątek. Powiedzieć, że jest piękna, to jak nie powiedzieć nic

Źródło: Aleteia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News