Hańba! Tuż po śmierci Wodeckiego Ogórek postanowiła zabawić się jego kosztem

Hańba! Tuż po śmierci Wodeckiego Ogórek postanowiła zabawić się jego kosztem Źródło:

Obrzydliwe, przedstawiciele świata politycznego zhańbili genialnego artystę śp. Zbigniewa Wodeckiego. Ohydne jest to, co zrobiono z pamięcią o uwielbianym przez Polaków muzyku.

Jak podaje portal se.pl słynna dziennikarka Magdalena Ogórek postanowiła zabawić się kosztem piosenkarza.

Śp. Zbigniew Wodecki wykorzystany do przepychanek politycnych

To co działo się po śmierci Zbigniewa Wodeckiego poraża. Odejście ikony polskiej muzyki stało się dla niektórych pretekstem do przepychanek politycznych. Wszystko za sprawą tweeta Magdaleny Ogórek, który został nagłośniony przez portal se.pl. - Podczas, gdy kolejni muzycy toczyli polityczne boje, on, po cichu, odszedł sobie niepostrzeżenie do nieba. R.I.P. - napisała dziennikarka.

Polityk włącza się w dyskusję

Do dyskusji postanowił włączyć się polityk Platformy Obywatelskiej Borys Budka, który skomentował ćwierknięcie Ogórek na Twitterze. - Żenująca propagandystka obecnej władzy. Praca dla reżimowych mediów przesłania już nie tylko zdrowy rozsądek ale i resztki przyzwoitości... - tweetnął Budka. Jeden z dziennikarz, a mianowicie Łukasz Rogojsz do dyskusji włączył również wątek szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego. - Zbigniew Wodecki należał do pokolenia Jarosława Kaczyńskiego, także prezesowi @pisorgpl tak niski komentarz może nie przypaść do gustu - napisał dziennikarz.

Ogórek wyjaśnia

Inni przedstawiciel mediów, Cezary Krysztopa całe zamieszanie określił mianem fali bezmyślnego hejtu wylewanego na Magdalenę Ogórek. W związku z powyższym dziennikarka postanowiła jeszcze raz odnieść się do sprawy, wyraźnie podkreślając, że nie miała złych intencji. - Mądrzy zrozumieli. Tym, co przypisali złe intencje, mogę tylko współczuć - napisała Ogórek. Mieszanie kultowego artysty w bieżące spory polityczne uwłacza większości Polaków i samej pamięci o Zbigniewie Wodeckim. Wszyscy zapamiętaliśmy bowiem muzyka jako wykonawcę takiego niezapomnianego hitu jak na przykład "Chałupy welcome to", a nie agitatora politycznego. Proponowane linki: 1. Wstrząsające wyznanie córek Wodeckiego. Ich życie było... 2. Polska zaniemówiła. Córka Wodeckiego ogłosiła sensacyjną informacje Źródło: se.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News