Haniebne zachowanie byłego prezydenta Polski! Bronisław Komorowski broni Jaruzelskiego i Kiszczaka. Aż takich kroków z jego strony nie spodziewaliby się nawet wyborcy Platformy Obywatelskiej.

Choć Bronisławowi Komorowskiemu nie raz zdarzyło się nas niepozytywnie zaskoczyć to tym razem przeszedł samego siebie.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Kaczyńska ma już dość obłudy. Dołącza do Biedronia i WALCZY Z PRAWICĄ

Komorowski broni Jaruzelskiego i Kiszczaka

Były prezydent Polski publicznie broni Jaruzelskiego i Kiszczaka. Nawet tych, którzy go popierają, takie zachowanie oburza.

Komorowski wstawił się za Jaruzelskim i Kiszczakiem w sprawie ich pośmiertnej degradacji, zaproponowanej przez Prawo i Sprawiedliwość.

– Jestem przeciwnikiem karania i mszczenia się na nieboszczykach. (…) To się nie mieści w kategoriach honoru – powiedział były prezydent.

ZOBACZ TAKŻE: Dymisja premiera europejskiego mocarstwa! Rząd rozwiązany

Sondaże PiS

Skomentowana przez Komorowskiego została także sprawa bardzo wysokich notowań Prawa i Sprawiedliwości w sondażach wyborczych. Studzi on nim zapał partii rządzącej.

– Każdy polityk, który zbytnio przyzwyczai się do tego, że ma wysokie notowania, może się bardzo pomylić. Bo nastroje ludzkie i preferencje zmieniają się czasami pod wpływem drobnych spraw – mówił.

Nie poprzestał jednak na odniesieniu się do Jaruzelskiego i Kiszczaka oraz temacie sondaży. Poszedł krok dalej, najwyraźniej starając się PiSowi zaszkodzić.

ZOBACZ TAKŻE: Emocje sięgają zenitu. Biały Dom oskarża Rosję o zabijanie cywili!

Nagrody dla ministrów

– Widać po tym, jak sobie przyznali te nagrody, jacy są, że są hipokrytami. Obiecywali, że będzie inaczej, a jak mogą, to szarpią te pieniądze z korytka do własnej kieszeni. A że się boją opinii publicznej, to bardzo dobrze – skomentował kwestię przyznania nagród pieniężnych ministrom.

Trzeba przyznać, ze o kwestię nagłej utraty poparcia i sympatii były prezydent osobiście się otarł, dlatego jego komentarze mogą być wyrazem rozżalenia i pewnej dozy zazdrości.

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Jak wiele jest w Polsce korupcji? Wypadamy TRAGICZNIE na tle Europy!


Największe upadki w polskiej polityce [ZDJĘCIA]

Źródło: wpolityce.pl