Halina Mlynkova smutne doniesienia
Jan Bielecki/East New
Joanna Szwalikowska - 7 Października 2020

Smutne doniesienia o Halinie Mlynkovej. Gwiazda przeżywa dramat, właśnie potwierdziła

Halina Mlynkova w końcu przerwała milczenie. Potwierdziła smutne doniesienia, które niedawno obiegły media. Jej słowa zaskoczyły wiele osób. Gwiazda rozwiała wszelkie wątpliwości. Podzieliła się wstrząsającym wyznaniem, nikt nie spodziewał się, że sytuacja wygląda tak źle.

- Halina Mlynkova odeszła od męża oraz wróciła do Polski - taka informacje kilka tygodni temu obiegła media. Sama zainteresowana nie komentowała jednak doniesień. Miał zrobić to za nią Leszek, który nagrał piosenkę o ich rozstaniu. Wymowne słowa, jakie w niej zawarł miały być dowodem na rozstanie pary.

ministerstwo zdrowiaDecyzja ministerstwa zapadła nagle. Wiemy o co chodzi, Polacy dowiedzą się dopiero jutroCzytaj dalej

Halina Mlynkova w końcu przerwała milczenie. Zdradziła, jaka jest prawda na temat jej związku

- Miało być super, bo fajnie mieć wszystko, karierę, willę, może jeszcze dziecko. Cały czas uśmiech, pozy, makijaże, po co ci flesze? W końcu już kojarzę. Chyba nawet chwilę chciałaś być ze mną, ale byłaś gwiazdą, po prostu, nie żoną. Odeszłaś, zabrałaś dwie lampy, fotel. Wspólne marzenia zamieniłaś na hotel - wymownie śpiewał były już mąż Haliny Mlynkovej.

Piosenkarka długo nie komentowała doniesień, jednak w końcu postanowiła przerwać milczenie. Podczas rozmowy z Agatą Młynarską na Instagramie, dziennikarka wprost zapytała, jak gwiazda czuje się po powrocie do Polski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- Ja jestem bardzo dobra w trudnych sytuacjach. Działam bardzo szybko, bardzo sprawnie i zorganizowanie. Nie stoję w miejscu, nie płaczę, nie obgryzam paznokci ze strachu. Natychmiast działam - tajemniczo mówiła Halina. Potem zdecydowała się jednak na wstrząsające wyznanie.

Gwiazda nie chciała wchodzić w szczegóły swojego rozstania. Zasugerowała jednak, że wina leży po stronie męża, który musiał zrobił coś na tyle poważnego, że kobieta nie była w stanie mu tego wybaczyć.

- Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale czy to są moje relacje koleżeńskie, czy partnerskie, ja nie odchodzę z błahych powodów, nigdy. Bardzo długo walczę. Dlatego jeżeli jest taka sytuacja, to naprawdę musiało wydarzyć się coś bardzo poważnego, bo ja nie odchodzę sama, odchodzę z dzieckiem - opowiadała Mlynkova.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie się zaczęło, wielki chaos. Blokady na drogach, ogromne utrudnienia w ruchu, w akcji policja

2. Wszystkich Świętych 1 listopada z restrykcjami. MZ wyjaśniło, co z odwiedzinami na cmentarzach

3. Dziś ponad 3 tysiące zarażeń koronawirusem. Pękła bariera, której każdy się obawiał

Gwiazda dodała, że odejście z dzieckiem jest wielką odpowiedzialnością. Przyznała, że dla dobra naszych pociech, należy je chronić, ponieważ biorą udział w trudnych sytuacjach w tym samym stopniu, co my sami. Po pytaniu Młynarskiej o to, czy piosenkarka czuje się bardzo "poturbowana" skończonym małżeństwem, gwiazda przytaknęła. Przyznała jednak, że mimo wszystko ma dla kogo żyć, co daje jej siły, by piąć się dalej i zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo swojego dziecka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sośnierz wulgarnie obraża 17-letnią ofiarę gwałtu, internauci oburzeni. O co chodzi?
  2. Nie żyje 20-letni polski piłkarz. Znamy wyniki sekcji zwłok, są pierwsze ustalenia prokuratury
  3. Zmiany na Wszystkich Świętych. Minister właśnie ogłosił, jakie obostrzenia zostaną wprowadzone
  4. Na miejscu straż, karetki, z samochodu nic nie zostało. Nie żyje 5 osób, wśród ofiar mogą być Polacy
  5. Szef WHO przekazał niebywałe informacje. Fantastyczna nowina ws. koronawirusa
  6. Podwójne kotlety schabowe, niesamowicie soczyste z pyszną, chrupiącą panierką. Receptura samej Magdy Gessler podbija internet

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News