Takie tragedie potrafią całkowicie odmienić życie. Tak było w przypadku gwiazdy, która w niebezpiecznym wypadku o mało nie straciła córki. W wywiadzie aktorka takich filmowych hitów jak „Anatomia Zła”, „Kogel-Mogel” czy „Jesteś Bogiem” opowiedziała o makabrycznych okolicznościach tego zdarzenia.

Halina Bednarz może się pochwalić dużym stażem aktorskim. Grała role w takich filmach jak „Kogel Mogel”, „Anatomia Zła” czy „Komornik”. Grała też mamę Rahima w filmie „Jesteś Bogiem”.

Groźny wypadek aktorki filmu „Jesteś Bogiem”

Jedno zdarzenie na zawsze odmieniło jej życie i nie było to związane z aktorstwem. Gwiazda 25-lat temu uczestniczyła w mrożącym krew w żyłach wypadku samochodowym. Zdarzenie pogorszył jeszcze fakt, że na tylny siedzeniu była jej wtedy 6-letnia córka. Wypadek wywrócił jej świat do góry nogami.

– Był piękny słoneczny dzień. Wracałam od mamy z Poznania do Warszawy. Na tylnym siedzeniu spała moja 6-letnia córeczka Agnieszka. W pewnym momencie dostrzegłam nadjeżdżającego tira. Nie miałam możliwości manewru. Wiedziałam, że zderzenie jest nieuniknione – opowiada Halina Bednarz w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”.

– Choć brzmi to niewiarygodnie, ani przez chwilę nie czułam lęku. Podświadomie byłam pewna, że z kraksy wyjedziemy ocalone. Eksperci, badający później stan pojazdu, nie mogli w to uwierzyć. Sądzę, że doświadczyłam cudu, że ktoś nade mną tam w górze czuwał – dodała.

Halina Bednarz zmieniła swoje życie

Ogromny tir zmiażdżył samochód aktorki, na szczęście gwiazda i jej córka wyszły z tego cało. Po wypadku Halina miała wielki przełom w swoim życiu. Zaczęła się głębiej zastanawiać nad sensem życia, doceniać ludzi oraz to, co ma w swoim życiu.

Dzięki temu mogła się skupić na swojej karierze i w pełni odgrywać kolejne role w takich hitach filmowych jak „Jesteś Bogiem”. Jej córka Agnieszka ukończyła studia w Warszawie i w Londynie. Obecnie wiedzie szczęśliwe życie w Sao Paulo i pracuje jako dyrektor w brazylijskiej firmie.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tysiące ludzi stało w osłupieniu. Michał Szpak zrobił coś niesamowitego
  2. To rzadko wychodzi na światło dzienne. Sensacyjne zdjęcie celebrytki „Tańca z Gwiazdami”
  3. Rodowicz załamana. Chodzi o Dawida Kwiatkowskiego
  4. Tłum zamęczał zwierzęta na śmierć. Karma wróciła, 5 osób rannych

Gwiazdy, które zostały rodzicami w 2018 roku [ZDJĘCIA]

Gwiazdy relaksują się w bikini. Jak ich figura na lato? [ZDJĘCIA]