Wstrząsające wyznanie gwiazdy. Przez tragiczny wypadek jej córka znalazła się na na skraju śmierci

Wstrząsające wyznanie gwiazdy. Przez tragiczny wypadek jej córka znalazła się na na skraju śmierci

Takie tragedie potrafią całkowicie odmienić życie. Tak było w przypadku gwiazdy, która w niebezpiecznym wypadku o mało nie straciła córki. W wywiadzie aktorka takich filmowych hitów jak "Anatomia Zła", "Kogel-Mogel" czy "Jesteś Bogiem" opowiedziała o makabrycznych okolicznościach tego zdarzenia.

Halina Bednarz może się pochwalić dużym stażem aktorskim. Grała role w takich filmach jak "Kogel Mogel", "Anatomia Zła" czy "Komornik". Grała też mamę Rahima w filmie "Jesteś Bogiem".

Groźny wypadek aktorki filmu "Jesteś Bogiem"

Jedno zdarzenie na zawsze odmieniło jej życie i nie było to związane z aktorstwem. Gwiazda 25-lat temu uczestniczyła w mrożącym krew w żyłach wypadku samochodowym. Zdarzenie pogorszył jeszcze fakt, że na tylny siedzeniu była jej wtedy 6-letnia córka. Wypadek wywrócił jej świat do góry nogami. - Był piękny słoneczny dzień. Wracałam od mamy z Poznania do Warszawy. Na tylnym siedzeniu spała moja 6-letnia córeczka Agnieszka. W pewnym momencie dostrzegłam nadjeżdżającego tira. Nie miałam możliwości manewru. Wiedziałam, że zderzenie jest nieuniknione - opowiada Halina Bednarz w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". - Choć brzmi to niewiarygodnie, ani przez chwilę nie czułam lęku. Podświadomie byłam pewna, że z kraksy wyjedziemy ocalone. Eksperci, badający później stan pojazdu, nie mogli w to uwierzyć. Sądzę, że doświadczyłam cudu, że ktoś nade mną tam w górze czuwał - dodała.

Halina Bednarz zmieniła swoje życie

Ogromny tir zmiażdżył samochód aktorki, na szczęście gwiazda i jej córka wyszły z tego cało. Po wypadku Halina miała wielki przełom w swoim życiu. Zaczęła się głębiej zastanawiać nad sensem życia, doceniać ludzi oraz to, co ma w swoim życiu. Dzięki temu mogła się skupić na swojej karierze i w pełni odgrywać kolejne role w takich hitach filmowych jak "Jesteś Bogiem". Jej córka Agnieszka ukończyła studia w Warszawie i w Londynie. Obecnie wiedzie szczęśliwe życie w Sao Paulo i pracuje jako dyrektor w brazylijskiej firmie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tysiące ludzi stało w osłupieniu. Michał Szpak zrobił coś niesamowitego
  2. To rzadko wychodzi na światło dzienne. Sensacyjne zdjęcie celebrytki "Tańca z Gwiazdami"
  3. Rodowicz załamana. Chodzi o Dawida Kwiatkowskiego
  4. Tłum zamęczał zwierzęta na śmierć. Karma wróciła, 5 osób rannych
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News