Hailey Biber pozywa lekarza. Chodzi o operację plastyczną żony Justina

Hailey Biber pozywa lekarza. Chodzi o operację plastyczną żony Justina Źródło: wikipedia/Eric Ita, (CC-BY-SA-3.0), https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Hailey_Baldwin_Backstage_Billboard_Muisc_Awards_2018.jpg

Hailey Biber to amerykańska modelka, a prywatnie żona piosenkarza i aktora Justina Bibera. Znana jest amerykańskiej publiczności z licznych seriali. W Polsce jej osoba najczęściej pojawia się w kontekście męża, który zrobił karierę jako piosenkarz.

Hailey Biber stała się przedmiotem wypowiedzi lekarza, chirurga-plastyka. Doktor Barrett oznajmił, że 23-letnia dziewczyna przeszła szereg operacji plastycznych, poddała się między innymi korekcji nosa, podbródka oraz stosowała wypełniacze, mające na celu uwypuklenie kształtów twarzy.

Gwiazda zbulwersowała się wypowiedzią lekarza. Biberowie wydali mocne oświadczenie, w którym stawiają lekarzowi ultimatum. Ma on skasować nagranie z internetu w ciągu 24 godzin lub wytoczą mu proces. Małżeństwo poinformowało, że lekarz posłużył się "wprowadzaniem w błąd, zniesławieniem, oszczerstwem, postawieniem w fałszywym świetle, naruszeniem prawa do reklamy, naruszeniem praw autorskich, naruszeniem znaku towarowego i znaku usługowego".

Para poinformowała, że jeżeli nagranie nie zostanie skasowane w terminie, będą przed sądem ubiegać się o odszkodowanie. Krzywdę jaką miała spowodować wypowiedź lekarz, Biberowie wycenili na ponad milion dolarów.

Hailey Biber poprawiła urodę?

Lekarz zwrócił uwagę na kolarz zdjęć żony Justina Bibera. Modelka na przestrzeni lat przeszła drastyczną zmianę. Sama zarzekała się, że nigdy nie korzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej, a metamorfoza jaką przeszła to efekt dorastania oraz odpowiedniego makijażu.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Doktor Barret mówił w nagraniu: "Przyjrzyj się jej twarzy. Zwróć szczególną uwagę na nos, zanim zaczniesz mówić, że dojrzewanie lub cokolwiek innego zmieniłoby jej twarz tak drastycznie", poddał tym samym w wątpliwość naturalność procesów zmiany wyglądu gwiazdy. Lekarz wskazał, że prócz nosa, modelka poprawiła sobie kształt podbródka, wypełniła usta oraz skorzystała z innych, drobnych korekt.

Dzisiaj grzeje:
1. Niestety, dotarła do nas smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej Szaniawski

2. Polacy na potęgę wykupują ze sklepów jeden sprzęt. Lepiej się pospieszyć, magazyny już prawie puste

Żądanie Bieberów wywołało burzę w intenecie. We współczesnych czasach nikogo nie dziwią operacje plastyczne gwiazd. Wiele z nich wcale nie ukrywa, że skorzystało z usług chirurgów plastycznych i poprawiło kilka defektów w swoim wyglądzie. Jak myślicie? Czy Hailey faktycznie przeszła metamorfozę w procesie dojrzewania, czy jednak amerkański lekarz miał rację i gwiazda poprawiła to i owo?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pielgrzymka na Jasną Górę zatrzymana. Interweniowała policja, wiele osób oburzonych
  2. Poważny wypadek polskiego gwiazdora. Luksusowe auto trafi na złom, znamy stan zdrowia piłkarza (FOTO)
  3. Uważaj, możesz narazić się na karę. Obowiązek noszenia maseczek będzie jeszcze obowiązywał w konkretnych sytuacjach
  4. Widzowie nie wybaczą. Skandal podczas występu Martyniuka w telewizji, TVP przerywa milczenie
  5. O zmianach poinformowano w ostatniej chwili, Polacy nie mieli pojęcia. Potwierdzono wiadomość o propozycjach poprawek do Tarczy 4.0
  6. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News