Jest zwiastun ostatnich Gwiezdnych Wojen. Wiemy, jaki będą mieć tytuł

Jest zwiastun ostatnich Gwiezdnych Wojen. Wiemy, jaki będą mieć tytuł Źródło: Filmweb

Gwiezdne Wojny to zdecydowanie jedna z najbardziej kultowych sag w historii światowego kina. Wiele osób z niecierpliwością czeka na ostatnią część nowej trylogii. Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun!

Gwiezdne Wojny obrosły już legendą. Pierwsze sześć części obejrzało setki milionów osób, a sama marka stała się jedną z najdroższych w historii. Wszyscy fani myśleli, że to koniec  gwiezdnej sagi, lecz po latach prawa do marki odkupił Disney. Powrót Gwiezdnych Wojen w zupełnie nowej odsłonie, z nowymi efektami był jednym z najbardziej oczekiwanych w historii. Jednak pomimo ogromnego zainteresowania, milionów osób w kinach, a także gigantycznych oczekiwań, nowa saga wywołuje mieszane uczucia wśród fanów.

Mimo wszystko nadal wzbudza wielkie zainteresowanie. Po premierze dwóch części - "Przebudzenie Mocy" oraz "Ostatniego Jedi" - nadszedł czas na zwieńczenie nowej trylogii. Fani na całym świecie nie mogą się doczekać, jak tez zakończy się jej ostatnia odsłona.

Gwiezdne Wojny powracają. Pojawił się pierwszy zwiastun

Widzowie na całym świecie zadają sobie pytanie, jak tez potoczą się losy Jedi. Ostatni film sprawił, że główne wątki napotkały na swój niespodziewany koniec. W chwili, gdy został uśmiercony Snoke, a Luke Skywalker zjednoczył się z Mocą, pojawiło się więcej pytań niż odpowiedzi.

Najnowszy zwiastun rzuca odrobinę światła i skłania do zastanowienia się, czy te wydarzenia tak naprawdę miały miejsce. Na początku widzimy, jak Rey stoi na pustyni, przygotowując się do walki. Ktoś zbliża się w jej stronę, a ona wyciąga miecz świetlny. Kolejne sceny pokazują dalszy ciąg walki Ruchu Oporu. Jednakże przemijające sceny są opatrzone pewnym głosem. Dziwnym głosem, który śmieje się, podczas gdy rebelianci próbują walczyć o swoją sprawę. Ten głoś zadziwiająco dobrze przypomina śmiech Snoke'a. Czy to możliwe, by powrócił?

Ciekawy jest również sam tytuł: "Powstanie Skywalker'a". Zastanawia zwłaszcza liczba pojedyncza nazwiska. Czyżby w takim razie Luke Skywalker jednak żył? A może chodzi o Kylo Rena, który jest dzieckiem siostry Luke'a? Jednakże Kylo jest obecnie po ciemnej stronie, co stwarza pewne wątpliwości.

Pewne jest, ze zwiastun wywołał wiele emocji. Nie wiadomo jednak, kiedy film ostatecznie pojawi się w kinach.

 

 

źródło: wMeritum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News