W świecie show-biznesu nie brakuje wpadek i dziwnych zdjęć, które po czasie śmieszą do łez. Nie jest jednak do śmiechu samym zainteresowanym i z pewnością chcieliby zapomnieć o takich ujęciach. Widzieliście te fotografie? One totalnie kompromitują wielkie gwiazdy!

Wiele osób publicznych regularnie zalicza szereg wpadek, a fotoreporterzy są dla nich bezlitośni. Część z nich zostaje uwieczniona na zdjęciach i wystawiona do wglądu dla społeczeństwa. Zebraliśmy kilka najzabawniejszych zdjęć, które z pewnością nie przynoszą chluby fotografowanym osobom.

Kobiece krągłości

Oliver Stone, znany reżyser, zdecydowanie ma słabość do kobiecych piersi. Udowodnił to podczas pozowania z Salmą Hayek, gdzie prawie obmacywał piękną aktorkę. Ciekawe jest to, że na twarzach obojga nie widać zażenowania – przeciwnie, są oni bardzo radośni.

ZOBACZ TAKŻE: To najzabawniejsza historia w życiu Maćka z Klanu. Internauci masowo podają ją dalej

Prezydent za koronką

Nie ma chyba w Polsce osoby, które nie widziałaby słynnego zdjęcia Andrzeja Dudy z Dodą, a w zasadzie z jej tył(ki)em. Duda, stojąc z tortem, wygląda na wyraźnie zadowolonego. Pytanie, co jest tego powodem – tort czy tyłek?

Wiśniewski w bikini

Należałoby się zastanowić, czy faktycznie wygląda seksownie, czy żenująco. Raczej nie chciałby, żeby to zdjęcie podbiło internet, chociaż… i tak zostało hitem sieci. Jak wam się podoba Michał Wiśniewski w bikini?

ZOBACZ TAKŻE: Zabawny troll Donatana. Pomylił Lewandowskiego z…

Księżna Kate z nagim tyłkiem

Księżna witając się z półnagim mężczyzną, nawet nie mrugnęła okiem! Pozostała niewzruszona, chociaż sytuacja na pewno nie była łatwa. Ciekawe czy wiedziała, co mężczyzna ma z tyłu… albo czego nie ma.

Zdjęcia znajdują się poniżej. Zobaczcie sami!

Źródło: fakt.pl

...

Zobacz również

fot. screenshot fakt.pl
fot. screenshot fakt.pl
fot. screenshot fakt.pl
fot. screenshot fakt.pl

Najlepsze filmy wszech czasów: Dzieło Polaka W CZOŁÓWCE rankingu!

Co dziś robią dzieci z "Rodziny zastępczej"? Oto dziecięce gwiazdy lat90.! [ZDJĘCIA]