Zarobki gwiazdy TVN są astronomiczne. Kultowa aktorka rozbiła bank

Zarobki gwiazdy TVN są astronomiczne. Kultowa aktorka rozbiła bank Źródło: screen Youtube

TVN płaci serialowym gwiazdom tej stacji solidne pieniądze. Z ostatnich doniesień dowiadujemy się, ile za jeden dzień zdjęciowy inkasuje czołowa polska aktorka. Jej zarobki są astronomiczne. Gwiazda totalnie zdeklasowała konkurencję i rozbiła bank.

TVN, jak na dużą telewizję komercyjną przystało, nie szczędzi na honorariach dla swoich gwiazd. Dowiedzieliśmy się, ile za dzień zdjęciowy zarabiają w tej stacji topowi aktorzy. Wielu Polaków te kwoty zbiją z nóg.

Zarobki gwiazdy TVN są imponujące. Nie każdy aktor może liczyć na taką gażę

O tym, że rozrzut zarobków w profesji aktorskiej jest ogromny, wiadomo nie od dziś. Początkujący aktorzy serialowi mogą liczyć na ok. 1 tysiąc złotych za dzień zdjęciowy. Z tygodnia robi się już całkiem pokaźna suma. W przypadku gwiazd stawki dzienne potrafią być kilka, jeśli nie kilkanaście razy wyższe. Serwis WP Gwiazdy przypomina dziś, że rozchwytywana gwiazda serialów "M jak Miłość", czy Rodzinka.pl Małgorzata Kożuchowska może liczyć na ok. 7 tys. zł za "dniówkę" na planie zdjęciowym. Takie zarobki miała dostawać na planie "Rodzinki". Nieco niższe zarobki uzyskują gwiazdy sceny teatralnej. Jak czytamy w "Gazecie Wyborczej" krakowski teatr "Groteska" płaci swoim największym gwiazdom nawet do 6 tys. zł. Na przykład Danuta Stenka ma otrzymywać ok. 4,5 tys. zł za dzień. Najwyższe stawki przekraczają 10 tys. zł. Na ponad 12 tys. zł może liczyć Agnieszka Dygant, która to właśnie rozbiła bank najlepiej zarabiających aktorek. Słynna przed laty niania Frania zarabia dziś na serialu "Prawo Agaty". Wskazane zarobki również podała "Gazeta Wyborcza". Z perspektywy dnia zarobki wyglądają bardzo imponująco. Prace na serialowym planie kończy się jednak szybko - w przeciągu kilku dni. Najbardziej znani aktorzy nie mogą jednak narzekać na brak kontaktów, co czyni ich jedną z lepiej prosperujących grup w kraju. Aby dojść do poziomu Małgorzaty Kożuchowskiej, Agnieszki Dygant, czy Tomasza Karolaka aktorzy muszą przejść długą drogę. Również w kontekście finansowym.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: Honorowa stawka za występ w etiudach studenckich waha się od 200 do 700 złotych. Niezbyt wygórowane są też podstawowe pensje aktorów etatowych. Czytamy m. in., że doświadczona na scenie Agata Kulesza przyznała się do zarobków podstawowych w kwocie 1,6 tys. zł. Jak na gwiazdę przystało w międzyczasie ma więcej projektów. Mimo wszystko podstawa, od której odprowadzane są wszelkie składki - dobitnie pokazuje, że o przyszłość emerytalną aktorzy powinni już dziś zadbać samodzielnie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Magda Gessler na ramówce TVN pobiła WSZYSTKICH! Widzowie tylko na to czekali
  2. Sodówka mu odwaliła?! Poczynania aktora „Na Wspólnej” na ramówce TVN szokują
  3. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. TVN odpalił bombę, po której odechce się Wam jeść. Afera na całą Polskę
Następny artykuł