Robert Gwiazdowski, polski prawnik i ekspert w Centrum im. Adama Smitha uderzył w swoim wpisie na Twitterze w Janusza Korwin-Mikkego. 

Przemysław Wipler, jeden z liderów partii KORWiN, opublikował na Twitterze dość prowokacyjny wpis, w którym zaczepił Pawła Kukiza oraz Roberta Gwiazdowskiego. Odniósł się w nim do „wizji Polski Pawła Kukiza wolnej od obcego kapitału”.

Po 12 godzinach doczekaliśmy się odpowiedzi Gwiazdowskiego, który jest łączony z Pawłem Kukizem. Kukiz wielokrotnie podkreślał, że nie zna się na tyle na gospodarce, by o niej rozprawiać. Odsyłał więc do ludzi z Centrum im. Adama Smitha.

Jak widać, Gwiazdowskiemu bliżej do Kukiza niźli do Janusza Korwin-Mikkego. Ekonomista odpowiedział, że „nie ma nic przeciwko kapitałowi zagranicznemu, ma zaś przeciwko Putinowi i „łagodnej pedofilii”. Tym samym odniósł się do tego, iż przez część opinii Korwin-Mikke jest uznawany za zwolennika Putina (czemu wielokrotnie zaprzeczał). Ponadto nawiązał do wypowiedzi lidera partii KORWiN o tzw. „lekkiej pedofilii”, o czym JKM opowiadał między innymi na kanale Pikio.pl.

robert gwiazdowski

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Zobacz również