Polski aktor takich produkcji jak „Złotopolscy”, „Tato” oraz „Smacznego telewizorku” po chwilowej popularności w kraju zdecydował się wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Dlaczego? Możliwe, że właśnie teraz poznaliśmy odpowiedź. Gwiazdor jest gejem i ma męża.

Omar Sangare urodził się w Polsce w Stalowej Woli. Karierę w kraju urodzenia rozpoczął jako aktor – zaczął w 1991 roku rolą drugoplanową w „Tak tak”, prawdziwą sławę zdobył jednak dzięki serialowi obyczajowemu „Złotopolscy”. Wielokrotnie występował na deskach teatru, jednak w pewnym momencie życia zrezygnował z aktorstwa. Przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, gdzie został wykładowcą na znanym uniwersytecie. Co skłoniło go do tej decyzji?

Gwiazdor serialu „Złotopolscy” jest gejem! Na plaży w Sopocie pokazał swojego męża

Omar Sangare pokazał się ostatnio na plaży w Sopocie z mężem. Widocznie zabrał go do Polski, żeby pokazać miejsca, w których się wychował. Idąc po ulicy mógł spotkać się z krzywymi spojrzeniami innych, jednak w porównaniu do sytuacji sprzed lat, było ich zdecydowanie mniej.

Możliwe, że właśnie dlatego Omar wybrał Stany Zjednoczone. W Polsce wytykano mu ciemniejszy kolor skóry. Nawet w filmie „Smacznego telewizorku” nazwano postać graną przez Omara „Czekoladka”. Jeszcze te 20 lat temu sytuacja osób homoseksualnych w Polsce była na tyle zła, że większość z nich decydowała się ukrywać własną orientację. Omar podjął inną decyzję – wyjechał z kraju. Ze swoim mężem jest już od 4 lat.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sławomir zazdrosny o karierę żony. „Bardzo ją ogranicza”
  2. Co za upadek. Michał Wiśniewski na dnie, prawdziwa klęska i dramat
  3. Zenek Martyniuk czeka na wielki moment. „Szykuje się do ślubu!”
  4. Porzucili psa na pewną śmierć! To co zrobiła później, wyciska łzy

 

5 orientacji seksualnych, o których istnieniu nawet nie miałeś pojęcia

Wszyscy byli ZDUMIENI, gdy te gwiazdy wyszły z szafy...

Zobacz również