Gwiazdor "Złotopolskich" zniknął z Polski! Jest gejem

Gwiazdor "Złotopolskich" zniknął z Polski! Jest gejem Źródło: fot. Instagram

Polski aktor takich produkcji jak "Złotopolscy", "Tato" oraz "Smacznego telewizorku" po chwilowej popularności w kraju zdecydował się wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Dlaczego? Możliwe, że właśnie teraz poznaliśmy odpowiedź. Gwiazdor jest gejem i ma męża.

Omar Sangare urodził się w Polsce w Stalowej Woli. Karierę w kraju urodzenia rozpoczął jako aktor - zaczął w 1991 roku rolą drugoplanową w "Tak tak", prawdziwą sławę zdobył jednak dzięki serialowi obyczajowemu "Złotopolscy". Wielokrotnie występował na deskach teatru, jednak w pewnym momencie życia zrezygnował z aktorstwa. Przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, gdzie został wykładowcą na znanym uniwersytecie. Co skłoniło go do tej decyzji?

Gwiazdor serialu "Złotopolscy" jest gejem! Na plaży w Sopocie pokazał swojego męża

Omar Sangare pokazał się ostatnio na plaży w Sopocie z mężem. Widocznie zabrał go do Polski, żeby pokazać miejsca, w których się wychował. Idąc po ulicy mógł spotkać się z krzywymi spojrzeniami innych, jednak w porównaniu do sytuacji sprzed lat, było ich zdecydowanie mniej. Możliwe, że właśnie dlatego Omar wybrał Stany Zjednoczone. W Polsce wytykano mu ciemniejszy kolor skóry. Nawet w filmie "Smacznego telewizorku" nazwano postać graną przez Omara "Czekoladka". Jeszcze te 20 lat temu sytuacja osób homoseksualnych w Polsce była na tyle zła, że większość z nich decydowała się ukrywać własną orientację. Omar podjął inną decyzję - wyjechał z kraju. Ze swoim mężem jest już od 4 lat.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Sławomir zazdrosny o karierę żony. "Bardzo ją ogranicza"
  2. Co za upadek. Michał Wiśniewski na dnie, prawdziwa klęska i dramat
  3. Zenek Martyniuk czeka na wielki moment. "Szykuje się do ślubu!"
  4. Porzucili psa na pewną śmierć! To co zrobiła później, wyciska łzy
  Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu