Jeden z najbardziej kontrowersyjnych celebrytów, któremu rozpoznawalności przysporzył występ w DDTVN, błaga o pieniądze w sieci. Chce w ten sposób uzbierać 20 tysięcy funtów. Niestety, fani nie przyjęli jego prośby dobrze i natychmiast odpowiedzieli falą krytyki.

Adam CyryKale zasłynął w internecie dzięki swoim niesamowitym tatuażom, które pokrywają aż 90% powierzchni jego ciała. Powoduje to, że jego skóra praktycznie w całości zabarwiona jest na czarno. Nie są to jednak jego jedyne modyfikacje ciała. Adam posiada również wytatuowane gałki oczne, co już dla wielu jest naprawdę ekstremalną ingerencją w organizm. Jednak to wciąż nie koniec. Mężczyzna niedawno poddał się pewnemu zabiegowi w Meksyku, ponieważ na terenie Europy jest on wciąż nielegalny. Teraz przez wystąpienie poważnych komplikacji, zmuszony jest prosić o pomoc swoich fanów w internecie.

Gwiazdor DDTVN walczy o swoje życie

Adam podczas swojego występu w DDTVN opowiadał o swoich modyfikacjach i o tym, skąd w jego głowie pojawił się taki pomysł. Tatuaże miały mu pomóc w odzyskaniu pewności siebie po przejściach związanych z chorobami nowotworowymi. Natomiast wciąż pozostaje o wiele bardziej delikatna kwestia.

Adam CurlyKale nie identyfikuje się z żadną płcią, na drodze do szczęścia zdecydował się już na usunięcie sutków. Teraz jednak przyszła pora na genitalia i to właśnie ten zabieg jest odpowiedzialny za jego aktualny stan.

– Moje ciało zostało pokryte w 90% czarnym tuszem po przebytym raku okrężnicy. Zawsze czułem się jako osoba egzystująca pomiędzy kobietą i mężczyzną. Pierwszym krokiem do usunięcia płci było usunięcie sutków. Trzy tygodnie temu w Meksyku poddałem się operacji usunięcia genitaliów. Długa podróż powrotna i ogólne osłabienie po operacji, zaowocowało poważnymi komplikacjami zdrowotnymi: cały czas krwawiłem po rozerwaniu się szwów rozpuszczalnych, które zostały założone po usunięciu penisa, pojawiły się hemoroidy w odbycie, nie mogę oddać moczu bez założonego cewnika. Co siedem dni, powinien być zakładany na nowo, a ja wciąż nie mam go zainstalowanego w organizmie – pisze Adam.

Internauci bardzo ostro skrytykowali tą zbiórkę twierdząc, że mężczyzna sam jest sobie winien, ponieważ nikt mu nie kazał spełniać swojej fanaberii. Niechęć internautów do tej akcji pokazuje również kwota, która do tej pory udało się zebrać, a wynosi ona zaledwie 200 dolarów.

– Trzeba było żyć jak przeciętny człowiek. A nie lans na instagramie i wywiady w tv. A teraz żebry w internecie. Ludzie nie dajcie się zwariować przez takie dziwadła – piszą internauci.

Kim jest Adam CurlyKale?

Adam CurlKale jest 33 letnim poznaniakiem, który już od samego początku miał pod górkę. Jego rodzice mieszkają na stałe w Rosji i nie interesowali się losem swojego syna. Dodatkowo przeszedł dwie poważne choroby nowotworowe, które odcisnęły widoczne piętno na jego ciele.

Według Adama, właśnie te wydarzenia skłoniły go do rozpoczęcia swojej metamorfozy. Mężczyzna docelowo chce również zmienić swoje imię i nazwisko, będzie ono brzmiało Gabriell Archanioł.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Dramat popularnego polskiego muzyka. Stracił dziecko

PRZECZYTAJ: Polsat ma nową gwiazdę! Została WYRZUCONA z TVP

PRZECZYTAJ: Zombie boy nie żyje. Popełnił samobójstwo w wieku 32 lat

PRZECZYTAJ: Rozśmieszą Cię do łez. Najśmieszniejsze zwierzaki na świecie

fot. instagram.com/adam.curlykale
fot. instagram.com/adam.curlykale
fot. instagram.com/adam.curlykale

12 znanych Polaków, którzy pokonali raka [ZDJĘCIA]


Dlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również