Gwiazdor wiadomości nie żyje. Przedawkował narkotyki uprawiając seks z mężczyzną

Gwiazdor wiadomości nie żyje. Przedawkował narkotyki uprawiając seks z mężczyzną Źródło: Facebook

Gwiazdor wiadomości, który jest znanym dziennikarzem amerykańskiej telewizji KTLA, został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Przedawkował narkotyki, prawdopodobnie metamfetaminę, którą to zaaplikował sobie w odbyt. Dzisiaj do światowych mediów przedostały się szokujące informacje o wstrząsających okolicznościach jego śmierci. Lekarze nie byli w stanie mu pomóc. Mężczyzna zmarł tuż po przywiezieniu do szpitala.

Gwiazdor amerykańskiego wydania "Wiadomości" Christopher Burrous zmarł chwilę po tym, jak przedawkował narkotyki będąc ze swoim partnerem w mieszkaniu. Relacja zdarzenia, a także okoliczności sprawy są wyjątkowo wstrząsające. Dziennikarz znany był bowiem z kontrowersyjnych zachowań, a także odważnych sposobów na spędzanie wolnego czasu.

Gwiazda "Wiadomości" nie żyje. Przedawkował metamfetaminę

Dzisiaj do polskich i amerykańskich mediów przedostały się informacje o śmierci gwiazdora wiadomości i jej szokujących okoliczności. Jak poinformował portal Onet.pl, Christopher Burrous 27 grudnia w swoim hotelu został znaleziony przez policjantów w stanie ciężkim. Służby powiadomił partner Christophera, z którym spędzał upojny, grudniowy wieczór, brali narkotyki i uprawiali gorący seks. Ratownicy, którzy przyjechali na miejsce, natychmiast zabrali się do akcji. Przewieźli mężczyznę do szpitala, ale nie udało się mu pomóc.

Wszystko przez narkotyki, które ten przedawkował w znacznej ilości. Być może sposób, w jaki je sobie zaaplikował, spowodował ich stężenie, nad którym nie potrafił już zapanować jego organizm.

Według doniesień medialnych dziennikarz narkotyki aplikował sobie do odbytu. Tam właśnie powędrowała pierwsza grudka. Następnie pokusił się on o kolejną dawkę. Wszystko połączyła substancja znana jako "Poppersem" (azotyn alkilu). Jest to środek, który powoduje, że odbyt staje się o wiele bardziej sprężysty, co umożliwia łatwiejsze i bezbolesne odbycie stosunku homoseksualnego.

Chrząkał, miotał się i na końcu zmarł

Relacja głównego świadka jest przerażająca. Przed śmiercią Christopher Burrous zachowywał się wyjątkowo dziwnie. Chrząkał, przewracał się, a następnie wymiotował. Miotał się we własnych wymiocinach. Na koniec jego organizm zupełnie stracił resztki energii. Przestał reagować na jakiekolwiek bodźce. Leżał nieruchomo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Śmierć z powodu przedawkowania narkotyków w USA

Stany Zjednoczone corocznie notują drastyczną ilość przypadków śmierci spowodowanej nadużywaniem narkotyków. Choć istnieje wiele kampanii, które starają się uświadamiać społeczeństwo o zagrożeniu, ich skuteczność nie jest zbyt duża.

W samym roku 2013, kiedy to przeprowadzono gruntowne statystyki, okazało się, że przedawkowanie leków i narkotyków było powodem śmierci prawie 50 tys. osób. Co ciekawe - jest to liczba większa niż zgony, które są konsekwencją wypadków drogowych - w tym przypadku to około 35 tys.

– Przypadki śmierci z przedawkowania, głównie leków wypisywanych na receptę i heroiny, osiągnęły poziom epidemii – powiedział Chuck Rosenberg, szef DEA.

To właśnie leki, a także metamfetamina, które wieczorem 27 grudnia przedawkował Christopher Burrous spowodowały, że podniósł on amerykańskie statystyki.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Polska aktorka przeżyła TRAGEDIĘ. Poroniła aż 4 razy. Dziecko było jej największym marzeniem
  2. W Lidlu będą rozdawać jedzenie praktycznie ZA DARMO?! Czy oni powariowali?!
  3. Rossman w pośpiechu wycofuje popularny produkt. Wyrzućcie go do kosza!
  4. Polsat odpalił prawdziwą petardę. Polacy masowo będą oglądać hitową produkcjęAdam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  5. Miliony Polaków włączy dziś TVN. Wieczorem jeden z najbardziej emocjonujących filmów ostatnich lat
  6. Małgorzata Rozenek pochwaliła się brzuchem. Fani gratulują celebrytce

Źródło: TVP INFO / ONET

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News