Polacy zbesztali gwiazdora TVP! "Świr! Nic dziwnego, że żona go zostawiła"

Polacy zbesztali gwiazdora TVP! "Świr! Nic dziwnego, że żona go zostawiła"

Wiele polskich gwiazd musi się na co dzień borykać z hejterami. Jeden z czołowych gwiazdorów stacji TVP wywołał swoim postem prawdziwą burzę w komentarzach. Ludzie wyzywają go od wariatów i idiotów.

"Boso przez świat" jest jednym z najpopularniejszych programów stacji TVP i najbardziej znanym show podróżniczym. Wojciech Cejrowski dzięki swojemu programowi zebrał wokół siebie ogromną ilość fanów, którzy śledzą jego każdy występ. Wiele osób podziwia go za jego prace, jednocześnie nie zgadzając się z poglądami gwiazdora, które są bardzo radykalne i kontrowersyjne.

Gwiazdor TVP zbesztany przez internautów

Cejrowski ostatnio na swoim portalu opublikował tekst, w którym mówi o tym, jak opiekuje się swoimi chrześniakami. Mama chłopców prosiła go oto, żeby pilnował higieny jej pociech. Podróżnik jednak na ten temat miał znacząco inne zdanie, które przedstawialiśmy w jednym z poprzednich tekstów. Mówiąc w skrócie, gwiazdor stacji TVP uważa, że mężczyzna nie powinien zbytnio dbać o higienę, a matka chłopców często ich myjąc, wyrządza im krzywdę. Internauci w komentarzach nie mogli uwierzyć w to, co przeczytali i nie szczędzili mu mocnych i często wulgarnych odpowiedzi. Ludzie wyzywają go wprost od idiotów, wariatów i brudasów, krytykując za metody wychowawcze i jego brak higieny. Cejrowski przyznał się w swoim poście do tego, że nie zmienia bielizny przez kilka dni, to i inne wyznania gwiazdora wywołały fale obrzydzenia wśród internautów.  - Tej kurwy PISOWSKIEJ nigdy nie chciałabym spotkać a tym bardziej wąchac. Jak był normalny uwielbiałam jego programy i nie przeoczyłam żadnego... - pisze jedna z internautek. - Zawsze wiedziałam, że to swir. - czytamy. - Od dawna uważam go za idiotę - dodaje jeden z komentujących. - haha to niech sie wcale nie myje madrala jeden wielki gwiazdor haha jemu juz palma calkiem odbija i pewnie na tych palmach zbiera "banany"haha a nie daktyle i powiedzial co wiedzial i facet lekcewazy wszystkich kiedys go lubilam a dzis nie i tyle haha - [pisownia oryginalna] komentuje internauta. - Jak można się nie myć i majtochow nie zmieniać. Pewnie capi od niego na kilometr. Nic dziwnego że żona go zostawiła takiego brudasa i śmierdzi ela - dodaje internautka. Jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej krytyki i obelg, które zawaliły podróżnika. Nie da się ukryć, że Wojciech Cejrowski dzięki swoim kontrowersyjnym wypowiedziom zraża do siebie coraz większą ilość osób. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kate Middleton jest zrozpaczona. Bolesny cios ze strony Elżbiety II
  2. BRAWO! Fantastyczny sukces córki Kaczyńskiej, mama musi być dumna
  3. Piekło zwierząt w Polsce! Ludzie nie mieli serc i sumienia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News