Wstrząsające wyznanie znanego gwiazdora TVP. Próbował się zabić, był ofiarą pedofila

Wstrząsające wyznanie znanego gwiazdora TVP. Próbował się zabić, był ofiarą pedofila Źródło: screen youtube.com/Antywherepl

TVP zatrzęsło się w posadach po wstrząsającym wyznaniu jednego z gwiazdorów stacji. Mężczyzna przed laty padł ofiarą pedofila, co sprawiło, że próbował się zabić.

TVP podobnie jak inne przodujące stacje telewizyjne w Polsce ma na swoim pokładzie wielu gwiazdorów, których życiorys już niejednokrotnie zostawał nam przedstawiany. Teraz Michał Czernecki, który zagrał w takich hitach jak "Leśniczówka" czy "Wojenne dziewczyny" przedstawił wszystkim swoje przerażające przeżycia z młodości. Aktor, gdy był jeszcze nastolatkiem, padł ofiarą pedofila, który znęcał się nad nim i jego kolegą. Jak sam przyznaje, chciał przez to popełnić samobójstwo. Wszystko zostało opisane w jego książce, która właśnie trafiła do księgarni.

Gwiazdor TVP był molestowany w dzieciństwie

Traumatyczne przeżycia aktora miały miejsce na jednym z wyjazdów harcerskich, w których brał udział. Planem na tamten koszmarny wyjazd był spływ czółnami po Warcie. Nikt nie podejrzewał, że jeden z opiekunów jest zwyrodnialcem, który potwornie skrzywdzi przyszłego aktora. - To był rok 1990. Miałem dwanaście lat i pojechałem na spływ czółnami rzeką Wartą, który sam w sobie był wspaniałą i niezapomnianą przygodą. Jednym z wychowawców i jednocześnie kierownikiem obozu był Roman. Od początku jakoś mnie sobie upodobał - wspomina aktor. Już pierwszego dnia miała miejsce sytuacja, która bez wątpienia nie powinna się wydarzyć. Kiedy cała grupa młodych chłopców kąpała się w rzece, na brzegu pojawił się Roman, który stwierdził, żeby wszyscy zdjęli kąpielówki. Aktor wspomina, że nie był to bezpośredni rozkaz, a forma wyzwania. Czernecki jako jedyny nie spełnił polecenia, przez co nie mógł bezpiecznie wrócić na brzeg. Niestety nie był to koniec jego koszmaru. - Kiedy i ja chciałem wyjść z wody, Roman zaczął odpychać mnie od burty pagajem, niby dla zabawy. (...) Ostatecznie przestał to robić i wciągnięto mnie do tej łodzi, ale było to bardzo nieprzyjemne i dziwne uczucie - dodaje gwiazdor.

To nie był jedyny raz

Na kolejny przejaw zboczenia mężczyzny nie przyszło długo czekać. Już pierwszego wieczoru zabrał młodego Czerneckiego na wspólny spacer. Początkowo wszystko było dobrze, jednak nieoczekiwanie mężczyzna zaczął rozmawiać ze swoim podopiecznym o masturbacji. Co gorsza zaczął go dotykać w miejscach intymnych, co doprowadziło do wieloletniej traumy. - Pewnego wieczoru wziął mnie na wieczorny spacer. Wydawało mi się, że to fajne i zupełnie naturalne. Pamiętam, że szliśmy jakąś wąską drogą i on nagle zaczął mówić o masturbacji. Zapytał, czy to robię i zapewnił, że to jest zupełnie normalne i że na przykład w wojsku jest tak, że mężczyźni robią to w grupach, w swojej obecności i to jest taki męski rytuał. I nagle Roman zapytał: "A ty sprawdzałeś, czy z tobą tam jest wszystko OK? Czy ja mogę sprawdzić?", po czym włożył mi rękę w majtki i mnie dotknął. Tak po prostu" - czytamy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Koszmarny wyjazd Michała Czerneckiego

Jedną z kolejnych podobnych sytuacji była ta, kiedy Roman kazał Czerneckiemu i jego koledze nago czołgać się w wysokiej i ostrej trawie. Było to tuż nad ranem i według aktora fakt, że właśnie zaczynało świtać i byli we dwóch sprawił, iż bał się ich wykorzystać seksualnie. Mężczyzna jednak pokazał swoje drugie oblicze, sadysty, który czuje przyjemność z karcenia młodych chłopców. - Kazał nam się rozebrać do naga. Ale myślę, że ponieważ było nas dwóch i prawie świtało, nie miał odwagi nas wykorzystać seksualnie. Postawił na sadyzm, który być może też go jakoś kręcił. Kazał nam czołgać się nago w bardzo ostrej, wysokiej trawie - wyznał aktor. Bez wątpienia to, co przeszedł gwiazdor stacji TVP, było przerażające i traumatyczne. Dowodzi temu fakt, że dopiero po tylu latach odważył się wyznać prawdę o swoim dzieciństwie. Przeraża myśl, że ten mężczyzna mógł krzywdzić kolejnych chłopców, którzy powinni przecież czuć się przy nim bezpiecznie. Niestety tak nie było i opiekun dokładnie wiedział jak wykorzystać swój autorytet wśród młodzieży.Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się! Lawina tysięcy zgłoszeń na księży pedofilów w Polsce
  2. Kurdej-Szatan ujawnia ostatnie słowa Przybylskiej. Będziecie mieć ciarki na plecach
  3. Wstrząsająca napaść na Michała Szpaka! Zaatakowali go chuligani
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu