Gwiazdor TVP publicznie naubliżał kobiecie! "Co za chamstwo"

Gwiazdor TVP publicznie naubliżał kobiecie! "Co za chamstwo"

Gwiazdor i podróżnik, który lwią część swojej kariery oparł na współpracy z TVP, został poniżony za granicami kraju. Teraz w ramach odwetu naubliżał kobiecie. To, co do niej powiedział, przekracza jakiekolwiek granice przyzwoitości.

Wojciech Cejrowski znany jest z mocno prawicowych poglądów. Nie boi się ich wyrażać, choć wielokrotnie przy ich manifestacji przekraczał ogólnie przyjęte normy. Często obraża i poniża osoby, które nie zgadzają się z jego stylem bycia. Tym razem zachował się bardzo podobnie, gdy Polka na stałe mieszkająca w Irlandii Północnej zbojkotowała jego występ sceniczny. Mieszkająca w Belfaście od wielu lat Aleksandra Łojek sprzeciwiła się temu, żeby gwiazdor TVP wystąpił na scenie w jej mieście. Cejrowski miał być komediantem, jednak nawet jego żarty zazwyczaj zahaczają o tematykę polityczną i społeczną. Właśnie tego chciała uniknąć Aleksandra, która zna homofobiczne i rasistowskie wypowiedzi podróżnika. Podesłała je między innymi brytyjskim mediom, a organizatorzy zareagowali i stwierdzili, że ponownie przemyślą sprawę występu Cejrowskiego.

Gwiazdor TVP nie mógł powstrzymać emocji. Powiedział kobiecie coś obrzydliwego

Współpracownicy Cejrowskiego twierdzą jednak, że występ w Belfaście odbędzie się tak, jak zaplanowano. Słów nie szczędził także zdenerwowany podróżnik. - Występ w Belfaście wszystko normalnie - mam kontrakt, przygotowania w toku, a bilety w sprzedaży lawinowej. Przybywajcie! - napisał na Facebooku. Jednak to dopiero krótki komentarz na Twitterze zbił wszystkich z nóg. Wojciech Cejrowski udostępnił artykuł o słowach Aleksandry Łojek i stwierdził, że "tej pani śmierdzi z gęby". Nie zadziałało to zbyt korzystnie na poprawę jego wizerunku - internauci już teraz wypominają mu skandaliczne słowa. - Niestety, ta wypowiedź niezbyt dobrze świadczy o pańskim poziomie kultury, a podobno ma ją pan prezentować w Belfaście - napisała jedna osoba. - Yerba twoja mate, bosy troglodyto - krzyczy kolejny użytkownik Twittera. - A tobie śmierdzi z czaszki, bo mózg ci się od lat rozkłada, więc się nie pluj - czytamy dalej. Występ ma się odbyć na początku września - do tego czasu z pewnością uzyskamy ostateczną odpowiedź czy Cejrowski pojawi się w Belfaście, czy też nie.

PRZECZYTAJ: Cejrowski zmiażdżony za granicą. Nie może występować

PRZECZYTAJ: Ostatnie namaszczenie Kory. Katolików wryło w ziemię

PRZECZYTAJ: Pies żywą tarczą. Ilość śrutu znalezionego w jego ciele przeraża

TVP Screen YouTube/PRO100 zmoSTU Wojciech Cejrowski fot. youtube.com/Wolnosc24 - Wolność i już! Wojciech Cejrowski fot. youtube.pl/Wojciech Cejrowski
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News