Gwiazdor i podróżnik, który lwią część swojej kariery oparł na współpracy z TVP, został poniżony za granicami kraju. Teraz w ramach odwetu naubliżał kobiecie. To, co do niej powiedział, przekracza jakiekolwiek granice przyzwoitości.

Wojciech Cejrowski znany jest z mocno prawicowych poglądów. Nie boi się ich wyrażać, choć wielokrotnie przy ich manifestacji przekraczał ogólnie przyjęte normy. Często obraża i poniża osoby, które nie zgadzają się z jego stylem bycia. Tym razem zachował się bardzo podobnie, gdy Polka na stałe mieszkająca w Irlandii Północnej zbojkotowała jego występ sceniczny.

Mieszkająca w Belfaście od wielu lat Aleksandra Łojek sprzeciwiła się temu, żeby gwiazdor TVP wystąpił na scenie w jej mieście. Cejrowski miał być komediantem, jednak nawet jego żarty zazwyczaj zahaczają o tematykę polityczną i społeczną. Właśnie tego chciała uniknąć Aleksandra, która zna homofobiczne i rasistowskie wypowiedzi podróżnika. Podesłała je między innymi brytyjskim mediom, a organizatorzy zareagowali i stwierdzili, że ponownie przemyślą sprawę występu Cejrowskiego.

Gwiazdor TVP nie mógł powstrzymać emocji. Powiedział kobiecie coś obrzydliwego

Współpracownicy Cejrowskiego twierdzą jednak, że występ w Belfaście odbędzie się tak, jak zaplanowano. Słów nie szczędził także zdenerwowany podróżnik.

– Występ w Belfaście wszystko normalnie – mam kontrakt, przygotowania w toku, a bilety w sprzedaży lawinowej. Przybywajcie! – napisał na Facebooku.

Jednak to dopiero krótki komentarz na Twitterze zbił wszystkich z nóg. Wojciech Cejrowski udostępnił artykuł o słowach Aleksandry Łojek i stwierdził, że „tej pani śmierdzi z gęby”. Nie zadziałało to zbyt korzystnie na poprawę jego wizerunku – internauci już teraz wypominają mu skandaliczne słowa.

– Niestety, ta wypowiedź niezbyt dobrze świadczy o pańskim poziomie kultury, a podobno ma ją pan prezentować w Belfaście – napisała jedna osoba.

– Yerba twoja mate, bosy troglodyto – krzyczy kolejny użytkownik Twittera.

– A tobie śmierdzi z czaszki, bo mózg ci się od lat rozkłada, więc się nie pluj – czytamy dalej.

Występ ma się odbyć na początku września – do tego czasu z pewnością uzyskamy ostateczną odpowiedź czy Cejrowski pojawi się w Belfaście, czy też nie.

PRZECZYTAJ: Cejrowski zmiażdżony za granicą. Nie może występować

PRZECZYTAJ: Ostatnie namaszczenie Kory. Katolików wryło w ziemię

PRZECZYTAJ: Pies żywą tarczą. Ilość śrutu znalezionego w jego ciele przeraża

TVP
Screen YouTube/PRO100 zmoSTU
Wojciech Cejrowski
fot. youtube.com/Wolnosc24 – Wolność i już!
Wojciech Cejrowski
fot. youtube.pl/Wojciech Cejrowski

Popierasz Wojciecha Cejrowskiego?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Fani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP

Zobacz również