Gwiazdor TVP przyznał się, że jest gejem. Wyrzucili go z pracy

Gwiazdor TVP przyznał się, że jest gejem. Wyrzucili go z pracy

DDTVN poprowadzi wkrótce były i wieloletni gwiazdor TVP. Wiosną tego roku telewizja publiczna podziękowała mu za współpracę i wycofała się z promocji jego książki. Nieoficjalne powody zakończenia współpracy są szokujące.

DDTVN i podróżniczy cykl "48 godzin" - dla Michała Cessanisa będzie to nowe, ale jakże przyjemne wyzwanie. O nowym prowadzącym program poinformowały dziś Wirtualnemedia.pl. Sam Cessanis jest wieloletnim podróżnikiem, a jego blog tylko na samym Facebooku śledzi ponad 10 tys. osób.

Dostał miejsce w DDTVN, wcześniej "podziękowali" mu w TVP

– Polacy coraz chętniej podróżują i często wybierają krótkie, weekendowe wypady. Dlatego Michał Cessanis realizuje dla nas cykl podróżniczy, który jest emitowany co dwa tygodnie – przytacza wypowiedź biura prasowego TVN portal Wirtualnemedia.pl. To oznacza kolejne dziennikarskie przejście z telewizji publicznej do komercyjnej. Sam Cessanis ma przez lata uczestniczył w programach TVP "Pytanie na śniadanie", gdzie wypowiadał się na w kwestiach związanych z podróżami i turystyką. Współpraca reportera ze stacją publiczną zakończyła się wiosną tego roku. TVP miała też wycofać się z promocji jego książki

Dziennikarz: "usłyszałem, że chodzi o życie prywatne, o to, że jestem gejem"

W eter poszedł kontrowersyjny komunikat. Sam Cessanis przyznawał, że nieoficjalnym powodem zakończenia współpracy była orientacja mężczyzny. Przypomnijmy, że jego partnerem jest Paweł Rabiej, dziś wiceprezydent Warszawy. – Usłyszałem, że nieoficjalnie chodzi o moje życie prywatne, a dokładnie o to, że jestem gejem i razem z moim partnerem zamieściliśmy zdjęcie, na którym całujemy się w dniu moich 40-tych urodzin – powiedział serwisowi Michał Cessanis.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Zdjęcie całujących się mężczyzn pojawiło się na instagramowym profilu Pawła Rabieja. TVP zaprzeczała tej argumentacji tłumacząc "ucięcie współpracy" zmianą koncepcji programu. Sam Cessanis miał pojawiać się w "Pytaniu na Śniadanie" też dosyć często. Na podobne wyzwanie natury podróżniczej dziennikarz czekał kilka miesięcy. Doczekał się na początku grudnia. Teraz dostanie swój kawałek anteny w TVN-owskiej "śniadaniówce". – Bardzo się cieszę, że swoją pasją podróżowania mogę zarażać innych – powiedział dla Wirtualnych Mediów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka najbardziej kontrowersyjnego Polaka świata w DDTVN. Widzowie podzieleni
  2. Co on miał w butelce?! Tabloidy oszalały po występie Michała Szpaka w DDTVN
  3. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  4. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News