Gwiazdor TVP zszokował fanów. Nikt nie wiedział o jego krytycznym uzależnieniu

Gwiazdor TVP zszokował fanów. Nikt nie wiedział o jego krytycznym uzależnieniu

Grzegorz Daukszewicz, gwiazdor znany z produkcji TVP "Na dobre i na złe", dokonał szokującego wyznania. Aktor przyznał się do wieloletniego trwania w nałogu. Dziś z odwagą opowiada o swoich problemach, dając przy tym ważny przekaz innym uzależnionym.

O problemach aktora z alkoholem nie wiedział nikt. Celebryta wyznaje, że był uzależniony od wielu lat a dopiero działania jego kolegi po fachu dały mu do myślenia. - Już 9 miesięcy nie piję i z każdym dniem odżywam - chwali się Daukszewicz. - Decyzja, żeby odstawić alkohol, dojrzewała we mnie przez kilka ostatnich lat, kiedy zauważyłem, że zaczynam go nadużywać, i że odbiera mi on zdrowie oraz radość życia - dodaje gwiazdor "Na dobre i na złe". Aktor nie ukrywa, że to niepijący już od 4 lat Borys Szyc był dla niego inspiracją do zerwania z nałogiem. - Zdecydowałem się na takie wyznanie, ponieważ łączę się z Borysem, moim kolegą z teatru, który w sposób niezwykle odważny pokonał bardzo trudną drogę. Wiem też, że jest nas wielu, wiele więcej (nie tylko artystów), którzy codziennie zmagają się z problemem uzależnienia - wyznaje Daukszewicz.

Gwiazda TVP na odwyku!

Alkoholizm nie jest jedyną plagą wśród celebrytów. Gwiazda emitowanego w latach 90 w TVP, legendarnego serialu "Dynastia" trafiła na odwyk do zamkniętego ośrodka. Powodem tak radykalnego kroku było przedawkowanie narkotyków przez Heather Locklear. Gwiazda groziła także, że odbierze sobie życie. Aktorka od wielu lat leczy się na depresję oraz walczy z uzależnieniem od alkoholu. W związku z powyższym, Locklear postanowiła znów spróbować wyjść na prostą. Gwiazda zapisała się na długoterminową terapię leczenia uzależnień w ośrodku zamkniętym. Terapia obejmować będzie zarówno naprawę zdrowia psychicznego jak i walkę z uzależnieniem od substancji. Z informacji wynika, iż aktorka poddała się leczeniu dobrowolnie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Kora upokorzona po śmierci przez prezesa partii! Skandaliczne słowa
  2. Marta Kaczyńska publicznie upokorzona! Chodzi o testy DNA jej dziecka
  3. Co się dzieje z Brodką?! Fani przerażeni jej wyglądem
Następny artykuł