Gwiazdor TVP obrzydził miliony Polaków! "Jest chory psychicznie"

Gwiazdor TVP obrzydził miliony Polaków! "Jest chory psychicznie" Źródło: Screen YouTube/PRO100 zmoSTU

Program stacji TVP "Boso przez świat" jest prawdopodobnie najbardziej popularnym w Polsce show podróżniczym. Jego prowadzący, Wojciech Cejrowski, nie boi się poruszania trudnych, niecodziennych tematów, nie ma również oporów przed bezpośrednim kontaktem z tubylcami. Jednak jego najnowszy wpis na Facebooku obrzydził nawet najwierniejszych fanów...

Wojciech Cejrowski przyjął na wakacje swoich chrześniaków, lecz nie zachowuje się zbyt odpowiedzialnie. Mama chłopców poprosiła, aby pilnował higieny jej synów. Ten jednak nie tylko całkowicie zlekceważył jej prośbę, ale również wyśmiał jej metody wychowawcze na oficjalnym profilu na Facebooku. Według niego to właśnie szwagierka szkodzi dzieciom myjąc je codziennie, dając czyste ubrania i karmiąc mytymi owocami. To, do czego przyznał się Cejrowski, obrzydziło większość Polaków.

Gwiazdor TVP nie zmienia majtek - uważa, że brud jest dobry

Podróżnik wyznaje, że swoje majtki zmienia co kilka dni, choć jak twierdzi, można to robić nawet rzadziej. Do braku higieny nawołuje też innych Polaków.. Nie spełnia próśb szwagierki - wprawdzie codziennie pierze bieliznę chrześniaków, ale zostaje ona w pralce, podczas gdy chłopcy codziennie noszą to samo. - Facet ma być odporny na brud, a nie czysty. Czysty czasami, zasadniczo od święta, a na co dzień ma się brudzić, robić w brudzie, działać, grzebać usmarować, spocić, lepić, ze światem mierzyć i wygrywać starcia. Gdy ty ich tak ciągle wycierasz i myjesz, to zmywasz z nich warstwę ochronną... - napisał na swoim profilu gwiazdor TVP.

Widzowie "Boso przez świat" mają wątpliwości

- Jak tak czytam to dochodzę do wniosku, że uwielbiam Pana czytać i oglądać, ale nie chciałabym Pana wąchać - pisze jedna z internautek. - Szkoda że codziennie w autobusie spotykam (czuję) takich prawdziwych mężczyzn, którzy myją się tylko do kościoła. Obrzydliwstwo i masakra - czytamy na Facebooku. -Brudas zawsze znajdzie usprawiedliwienie dla swojego postępowania. Mając tą "męską" florę bakteryjną wchodzi do łóżka z żoną i uprawia seks. No chyba, że korzysta z usług tzw tiruwek. One też dbają o higienę na poziomie tego głupka. Zaszczane, niedomyty facet po trzydniowy balangowaniu jest super atrakcyjnym kochankiem dla kobiet i miłym dodatkiem w upalne dni do wspólnego podróżowania środkami komunikacji publicznej. Ogarnij się Cejrowski - pisze kolejny internauta. - On jest chory psychicznie chyba. Nie dość, że sam jest brudasem, to jeszcze innych do tego namawia, jakby to było coś normalnego - piszą oburzeni internauci. Wielu zarzuca Cejrowskiemu, że jest chory psychicznie i umyślnie szkodzi swoim chrześniakom.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Karpiel-Bułecka ma złamany kręgosłup. Tragiczny wypadek muzyka
  2. Mikołaj Roznerski zdradził swój sekret. Fani są zachwyceni
  3. Już nikt go nie pokocha. Smutny los ukochanego Danuty Stenki
  4. Wybierasz czworonożnego przyjaciela na długie lata? Te rasy zostaną z Tobą na dłużej
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News