studio(1)
Karol Zaborowski - 5 Grudnia 2018

Aktor kultowego serialu TVP właśnie się przyznał! Straszna choroba

TVP wśród swoich gwiazd ma wielu celebrytów, których znamy zarówno z kultowych seriali, jak i scen estrady. Teraz jeden z aktorów - który znany jest również ze swojej kariery muzycznej - wyznał całą prawdę o swojej przeszłości i chorobie.

TVP podobnie jak inne stacje telewizyjne inwestuje w twarze, które są wszystkim doskonale znane. Jest to powszechne zjawisko, które przyciąga do produkcji stacji fanów danej gwiazdy. Teraz znany piosenkarz i aktor wyjawił mroczną prawdę o początkach swojej kariery, a także jej szczycie. Mało kto zdawał sobie sprawę, że borykał się z tak ogromnymi problemami, które mogły znacząco odbić się zarówno na jego zdrowi, jak i przyszłości.

Gwiazdor TVP o swoim uzależnieniu

Andrzej Piaseczny przez 13 lat występował w kultowym serialu "Złotopolscy", który zakończył się prawie 8 lat temu. Dzięki swojej roli i występom na wielu scenach w całej Polsce gwiazdor zyskał wielu wiernych fanów, którzy trwają przy nim po dziś dzień. Piaseczny był również jurorem w programie "The voice od Poland", co przysporzyło mu dodatkowej popularności. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że lata temu gwiazdor borykał się z poważnym uzależnieniem, które pochłonęło ze sobą tysiące, jak nie miliony ofiar. Teraz stara się przestrzec młodzież przed błędami, które sam popełnił. Według wielu życie gwiazdy to ciągłe imprezy, może alkoholu, a także narkotyki, od których nasi idole często nie stronią. Piaseczny w jednym ze swoich wywiadów wyjawił prawdę o swojej przeszłości, która powinna służyć jako przestroga dla wielu osób.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światemCzytaj dalej
- Próbowałem niemal wszystkiego, brałem naprawdę twarde substancje - mówił gwiazdor. Tekst ukazał się na łamach tygodnika "Dobry tydzień". To właśnie w nich Piaseczny przyznał się między innymi do tego, że zażywał narkotyki, a także pił niebotyczne ilości alkoholu. Co więcej, często występował będąc pod wpływem najróżniejszych używek. - Gdy po zejściu ze sceny trzeźwiałem, zaczynałem się wkurzać sam na siebie. Bo zdawałem sobie sprawę, że zachowałem się wobec widowni niefajnie, nieuczciwie. Eksperymentowałem do jakiejś trzydziestki, właśnie w czasach największej kariery. Później uświadomiłem sobie, że ćpanie nie prowadziło mnie w dobrą stronę - dodaje piosenkarz.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zatrzymano matkę martwego noworodka. W jej domu znaleziono coś bardziej makabrycznego
  2. Małgorzata Rozenek wystartuje w wyborach?! Szokująca wypowiedź gwiazdy
  3. Gwiazdor „Mam Talent” miał koszmarny wypadek. Nowe informacje są jeszcze gorsze
  4. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
ranczo"Ranczo": Największe dramaty gwiazd serialu. Prawdziwe problemy aktorówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News