brzozowski
fot. wikipedia.org
Karol Zaborowski - 27 Maja 2018

Gwiazdor TVP brutalnie poniżony! Nie mieli dla niego litości

Ostatnie wybryki jednego z gwiazdorów stacji TVP wywołały fale krytyki ze strony internautów. Nie mieli dla niego litości. Tego występu, jak i burzy, którą wywołał z pewnością, nie zapomni tak szybko.

Rafał Brzozowski jest prowadzącym popularne show TVP "Koło fortuny". Piosenkarz w ostatnich odcinkach programu zaprezentował swoje umiejętności wokalne oraz taneczne. Na początku zostaliśmy uraczeni jego wersją piosenki "Blue", która w latach dziewięćdziesiątych była prawdziwym hitem. Następnie Brzozowski zdecydował się na znacznie nowszy repertuar. W jednym z następnych odcinków wykonał piosenkę "Gangnam >Gwiazdor TVP brutalnie poniżony! Pod filmikami z jego wersji znanych hitów ciężko znaleźć choćby jeden przychylny mu komentarz. Internauci dosłownie zmieszali go z błotem. To, co można tam znaleźć, przechodzi wszelkie wyobrażenia. - „Wyjątkowych prowadzących” wyjątkowo spierdolonych prowadzących :—-DDD idę po aspirynke - czytamy. - ja pierdole co za gówno na mózg - pisze jeden z internautów. - Gdyby nie probowali robic z tego programu jakiegos show, to by bylo git, jak jeden z 10 albo jaka to melodia. A tutaj robi sie wszystko na siłe i wychodzi chujowo.(pisownia oryginalna) - dodaje kolejny. Jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Fala hejtu, która wylała się na prezentera, jest niebotycznych rozmiarów. Według internautów w tej konkurencji śmiało może konkurować z największymi pośmiewiskami sieci. Może być to jednak bardzo przemyślany ruch ze strony stacji TVP, ponieważ teraz wiele osób będzie śledziło program, aby zobaczyć co jeszcze do "zaprezentowania" ma Rafał Brzozowski.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zamachowska nie wytrzymała. Internauci okrutnie o jej cierpiącym synu
  2. Dał radość milionom ludzi. Nie żyje wspaniały człowiek
  3. To już koniec. Gwiazda na dobre znika z „M jak Miłość”
ZAMIANA
absurdy_wstep15 zdjęć ukazujących absurdy życia w PolsceCzytaj dalej
Internauci wybrali! 10 najlepszych memów od powstania internetuInternauci wybrali! 10 najlepszych memów od powstania internetuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News