Gwiazdor TVN zmiażdżył TVP. Nie miał litości, upokorzył ich przed widzami

Gwiazdor TVN zmiażdżył TVP. Nie miał litości, upokorzył ich przed widzami

TVN przez lata produkowało wiele programów tanecznych, które wypromowały wiele osób i pozwoliły im rozwinąć kariery. Jedna z nich postanowiła bardzo ostro skomentować, a wręcz skompromitować ostatnie działania Telewizji Polskiej. Jej wypowiedź wzbudza wielkie kontrowersje.

TVN przed laty stworzył program "You Can Dance – Po prostu tańcz", który w czasie swojej emisji przyciągał przed ekrany miliony widzów. Był to jeden z pierwszych show tanecznych, w którym uczestnicy mieli szansę na zdobycie trzymiesięcznego stypendium w Stanach Zjednoczonych oraz 100 tysięcy złotych. Ostatnio jedna z gwiazd programu zdecydowała się na wypowiedź, która zszokowała internautów. Michał Piróg postanowił w brutalny sposób skomentować nowy program produkcji Telewizji Polskiej pod tytułem "Dance, Dance, Dance". Jak się okazało, polski tancerz dostał od władz stacji zaproszenie do uczestnictwa w programie. Postanowił jednak z niego nie skorzystać, czyniąc to w niezwykle ostry sposób.

TVN – gwiazdor przesadził?

Wiele osób zastanawia się, czy związany ze stacją TVN Piróg nie przesadził, gdy zamieścił w internecie swoją reakcję na zaproszenie od telewizji publicznej. Na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym pokazuje środkowy palec, dodał do tego również ostry wpis. - Kiedy publiczna pyta czy zatańczę #dance #dance #dance ja odpowiadam... TAK ALE TYLKO na waszej pożegnalnej imprezie #tvp - napisał Michał Piróg. Tak ostra reakcja na zaproszenie do wzięcia udziału w show nie spodobała się obserwującym, którzy nie wahali się skomentować słowa jednego ze swoich ulubionych tancerzy. - Zastanawia mnie od zawsze dlaczego "gwiazdy" stacji mają takie poglądy polityczne i pilnują się jej... TVN od lat także manipuluje widzami tak jak jak od niedawna TVP i jakoś Ci to nie przeszkadzało... Hipokryzja Michał. Bądź obiektywny bo ludzie mają swój rozum - pisze jedna z kobiet, która jest zażenowana wpisem Michała Piróga. - Brawo! Za odwagę nazywania rzeczy po imieniu! Nic nie straciłeś a wiele zyskałeś! Ten post to złoto - pisze inna obserwująca, której najwyraźniej spodobał się sposób przekazania swojej opinii przez związanego z TVN-em tancerza.
DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

"Dance, dance, dance" nowym hitem TVP?

O nowym programie produkcji Telewizji Polskiej na swoim Instagramie poinformowała Ewa Chodakowska, która wspólnie z tancerzem Robertem Kupiszem i tancerką Idą Nowakowską zasiadać będzie w loży jurorów. Fani trenerki personalnej są zdziwieni jej obecnością w nowym show, zwracając uwagę na fakt, że nie ma ona zbyt wiele wspólnego z tańcem. "Dance, Dance, Dance" ruszyć ma już 2 marca, a prowadzić go mają Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan. Polegać będzie na przedstawieniu najbardziej znanych choreografii tanecznych przez całe grupy tancerzy. Już tej wiosny oglądać będziemy odwzorowania najbardziej znanych scen tanecznych z musicali i filmów tanecznych z całego świata. Michał Piróg - Instagram Fot. InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Ujawniono KOSMICZNĄ fortunę Elżbiety II. Suma zbija z nóg!
  2. Polska gwiazda kupiła OGROMNĄ posiadłość! Kosztowała ją 4 MILIONY
  3. Widzowie DDTVN pękali dzisiaj ze śmiechu! Wellman i Prokop przeszli samych siebie
  4. Gwiazda TVN przyznała się do choroby alkoholowej. Wraca na odwyk
  5. Pytanie dziennikarza DDTVN przejdzie do historii! Beacie Kozidrak aż odebrało mowę
  źródło: Jastrząb Post Następny artykuł