Bolesne leczenie gwiazdora TVN! Też na to cierpiałeś wiele razy w życiu

Bolesne leczenie gwiazdora TVN! Też na to cierpiałeś wiele razy w życiu Źródło: screen youtube.com/tvnpl

TVN w swoich serialach i programach stawia głównie na topowe gwiazdy polskiego show-biznesu. Teraz jeden z gwiazdorów próbuje poradzić sobie z sytuacją, który każdy z nas zna doskonale.

TVN znany jest z tego, że na antenie stacji możemy zobaczyć największe polskie gwiazdy. Doskonałym przykładem jest Antek Królikowski, który zyskał gigantyczną popularność dzięki swoim rolom serialowym oraz tym w filmach pełnometrażowych. Aktor wziął również udział w programie "Agent gwiazdy", który udało mu się wygrać. Jednak teraz ma na głowie znacznie ważniejsze sprawy. Jego życie prywatne przeszło poważne zmiany.

Gwiazdor TVN ma złamane serce

W ostatnich dniach jednym z głównych tematów w mediach jest rozstanie Królikowskiego i Wieniawy. Ich związek rozpoczął się dwa lata temu i wszyscy fani kibicowali im, aby to uczucie przetrwało jak najdłużej. Niestety para nie przetrwała próby czasu i pod koniec ubiegłego roku dowiedzieliśmy się o ich rozstaniu. Julia Wieniawa w tym momencie skupiła się przede wszystkim na swojej pracy, ponieważ już na wiosnę zapowiedziano premierę zupełnie nowego serialu, w którym występuje. Jednak Królikowski obrał zupełnie inną strategię, jeżeli chodzi o walkę z bólem, który wywołany jest przez złamane serce. Aktor został ostatnio sfotografowany, podczas gdy pomagał swoim ukochanym rodzicom w remoncie jednego z ich mieszkań w Warszawie. Aktor samodzielnie pojechał do sklepu budowlanego, gdzie kupił wszystkie niezbędne, a zarazem ciężkie materiały.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Silne więzi gwiazdy z rodzicami

Następnie przywiózł je pod samą klatkę, budynku, w którym mieści się mieszkanie i wniósł je do domu. Nie da się ukryć, że jest to z jego strony bardzo miły i życzliwy gest względem rodziców. Wiele gwiazd po odniesieniu sukcesu zapomina o najbliższych, ale w przypadku Królikowskiego widać, że łączą go bardzo silne więzi z rodzicami. Jednocześnie widać po jego twarzy, że wewnętrznie jest wciąż bardzo rozbity. Nie ma się też co za bardzo dziwić, ponieważ ma na głowie masę pracy, dodatkowo rozstał się ze swoją partnerką i jeszcze czeka go remont mieszkania. W obecnym stanie może to być dla niego za dużo.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda właśnie wywołała skandal roku! Uprawiała seks na swoim koncercie
  2. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacje totalnie was zaskoczy
  3. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
  4. Popek pokazał czarno-białe zdjęcie dziecka. Burza w sieci
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News