TVN w swoich programach wypromował wiele gwiazd, które naprawdę wstrząsnęły polskim show-biznesem. Niestety jeden z nich z powodu ciężkiej choroby zapadł w śpiączkę, jednak na ratunek rusza jedna z polskich gwiazd. Znana aktorka zapewnia, że nie ma chwili do stracenia i należy działać jak najszybciej, jeżeli chcemy mu pomóc w walce o życie. Jego sytuacja jest w tym momencie dramatyczna.

TVN jest jedną z głównych stacji telewizyjnych w naszym kraju. W programach emitowanych na antenie już niejednokrotnie mogliśmy obserwować, jak życie zwykłych ludzi z dnia na dzień zmienia się o 180 stopni. Gienek Loska jest idealnym przykładem, że niepozorny mężczyzna może rzucić na kolana praktyczne cały naród. Swoim talentem wokalnym zachwycił wszystkich, włączając w to również jury programu „X Factor„. Niestety artysta wciąż przebywa w śpiączce, a jego stan nie polepsza się.

Gwiazdor show TVN nadal w śpiączce, z każdym dniem jest coraz gorzej

Teraz pojawiło się pewne światełko, w tym jakże ciemnym tunelu, ponieważ losem wokalisty zainteresowała się Ewa Błaszczyk. Aktorka dobrze wie, z czym musi zmagać się zarówno sam artysta, jak i jego najbliżsi, ponieważ jej córka również zapadła w śpiączkę. Gwiazda walczy teraz o normalne życie dla swojej ukochanej Oli.

Błaszczyk założyła specjalną klinikę o nazwie Budzik, która zajmuje się właśnie takimi przypadkami, jak ten Gienka Loski. Zapytana przez media, czy muzyk może liczyć na pomoc ze swoją odpowiedzią nie wahała się ani chwili.

– Każdy może się zgłosić do naszej placówki dla dorosłych w Olsztynie. Istnieje specjalny zespół, który analizuje wszystkie dokumenty i dokonuje medycznej kwalifikacji. Pobyt jest darmowy. Jedno wiem, słowa pociechy to marna pociecha. Trzeba działać, liczy się czas – mówi Ewa Błaszyk i zapewnia, że jest gotowa pomóc w każdej chwili.

W walce o powrót do jego zdrowia bardzo dużą rolę odgrywa czas. Liczy się każda chwila, a im dłużej muzyk pozostaje w śpiączce, tym mniejsze stają się szanse na jego powrót do pełnego zdrowia.

Problem jednak tkwi w tym, że stan muzyka nie pozwala na jego przetransportowanie do Olsztyna. Jego partnerka już wcześniej rozważała taką możliwość, jednak niestety w tym momencie nie jest to możliwe. Podróż nie wchodzi na razie w grę, a w szpitalu, w którym przebywa Loska brakuje niektórych, niezbędnych mu do powrotu do zdrowia sprzętów. Partnerka gwiazdora show TVN prowadzi zbiórkę, której celem jest pomoc jej ukochanemu w powrocie do zdrowia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]

– Oczywiście, że myślałam, o tym, ale to nie takie proste. Na razie transport nie jest dla Gienka wskazany. Staramy się na miejscu zapewnić mu to, czego potrzebuje, by spokojnie dochodził do siebie. Czekamy, aż się obudzi, z nadzieją, że to już wkrótce nastąpi. Proszę nam mocno kibicować – mówi partnerka Gienka Loski.

Mimo że muzyk nie zrobił oszałamiającej kariery po swoim udziale w show stacji TVN, to i tak zgromadził wokół siebie masę fanów. Wszyscy mają nadzieję, że Gienek Loska już niedługo wybudzi się ze śpiączki. Trzymamy za niego kciuki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Janowski znowu zaskoczył fanów. Wraca do pracy, ale nie jako prezenter
  2. Niedawno Kret błagał Tadlę na kolanach. Dziennikarka zadała mu właśnie ostateczny cios
  3. Z Meghan Markle jest bardzo źle. Wygląda jak cień samej siebie

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

Legendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]

Zobacz również

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.