Do dużej różnicy wieku w związkach powinniśmy się już przyzwyczaić. Zarówno wśród polityków jak i celebrytów nie jest to rzadkie zjawisko. Swoim szczęściem z dużo młodszą partnerką postanowił pochwalić się znany gwiazdor telewizyjny.

Marek Włodarczyk postanowił przejść do kolejnego etapu swojego związku z Sandrą Kościelniak. Aktor znany chociażby z serialu „Kryminalni” i z programu „Agent. Gwiazdy”. Ze swoją partnerką spotyka się od 2012 roku. Między nimi jest różnica 35 lat, jednak widać, że oboje są w siebie zapatrzeni. I to tak bardzo, że pan Marek pokazał na Instagramie pierścionek zaręczynowy ręku ukochanej.

Włodarczyk dotychczas nie chciał przyznać co tak naprawdę czuje i publicznie mówił o Kościelniak jako swojej przyjaciółce. Pięć lat temu w wywiadzie dla „Twojego Imperium” stwierdził: Dziewczyna ma dwadzieścia dwa lata, jest ciekawa świata i szuka pomysłu na karierę. Doradzam jej jednak, żeby została przy prawie…

ZOBACZ TAKŻE: Pierwsza Dama- Pedofil!” 25 lat starsza żona Macrona…

Tu jednak życie spłatało figla panu Markowi. Kościelniak jest aktorką po ukończeniu warszawskiego Studia Aktorskiego Joanny i Beatrycze Łukaszewskich. Teraz natomiast kontynuuje naukę w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu.

Odchodzili, ale wracali do siebie

Pani Sandra nie cały czas była wierna Włodarczykowi. W pewnym momencie jej partnerem na salonach był Tomasz Stockinger. Jednak jak mówi stare przysłowie: Stara miłość nie rdzewieje. Rok temu para znowu się zeszła i jak się okazuje tym razem już na stałe. Zaręczyny są ewidentnym dowodem na głębokie uczucie.

ZOBACZ TAKŻE: Słynny muzyk został ojcem. Ma prawie 70 lat!

Zarówno Włodarczyk jak i Kościelniak postanowili pochwalić się przed światem tym samym zdjęciem, zamieszczonym na dwóch kontach na Instagramie. Przedstawia ono dłoń Kościelniak z pierścionkiem zaręczynowym.

Marek Włodarczyk urodził się w 1954 roku. Jest aktorem znanym zarówno z ról filmowych, serialowych jak i teatralnych. Ogromny sukces przyniosła mu rola w serialu „Kryminalni” (2004-2008), dzięki której wrócił na stałe do Polski. Był już dwukrotnie żonaty. Ma także trzech synów.

Natomiast Sandra Kościelniak dopiero debiutuje w zawodzie. Grała role chociażby w „Klanie” i ” Na sygnale”.

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

Te zdjęcia nie były dla nich powodem do dumy! Gwiazdy w policyjnej kartotece [ZOBACZ!]

Źródło: fakt.pl

Zobacz również