Gwiazdor TVN pokazał dziewczynę... młodszą o 35 lat!

Gwiazdor TVN pokazał dziewczynę... młodszą o 35 lat! Źródło: screenIntagram.com/Sandra_Koscielniak

Do dużej różnicy wieku w związkach powinniśmy się już przyzwyczaić. Zarówno wśród polityków jak i celebrytów nie jest to rzadkie zjawisko. Swoim szczęściem z dużo młodszą partnerką postanowił pochwalić się znany gwiazdor telewizyjny.

Marek Włodarczyk postanowił przejść do kolejnego etapu swojego związku z Sandrą Kościelniak. Aktor znany chociażby z serialu "Kryminalni" i z programu "Agent. Gwiazdy". Ze swoją partnerką spotyka się od 2012 roku. Między nimi jest różnica 35 lat, jednak widać, że oboje są w siebie zapatrzeni. I to tak bardzo, że pan Marek pokazał na Instagramie pierścionek zaręczynowy ręku ukochanej. Włodarczyk dotychczas nie chciał przyznać co tak naprawdę czuje i publicznie mówił o Kościelniak jako swojej przyjaciółce. Pięć lat temu w wywiadzie dla "Twojego Imperium" stwierdził: Dziewczyna ma dwadzieścia dwa lata, jest ciekawa świata i szuka pomysłu na karierę. Doradzam jej jednak, żeby została przy prawie... ZOBACZ TAKŻE: "Pierwsza Dama- Pedofil!" 25 lat starsza żona Macrona... Tu jednak życie spłatało figla panu Markowi. Kościelniak jest aktorką po ukończeniu warszawskiego Studia Aktorskiego Joanny i Beatrycze Łukaszewskich. Teraz natomiast kontynuuje naukę w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu.

Odchodzili, ale wracali do siebie

Pani Sandra nie cały czas była wierna Włodarczykowi. W pewnym momencie jej partnerem na salonach był Tomasz Stockinger. Jednak jak mówi stare przysłowie: Stara miłość nie rdzewieje. Rok temu para znowu się zeszła i jak się okazuje tym razem już na stałe. Zaręczyny są ewidentnym dowodem na głębokie uczucie. ZOBACZ TAKŻE: Słynny muzyk został ojcem. Ma prawie 70 lat!

Zarówno Włodarczyk jak i Kościelniak postanowili pochwalić się przed światem tym samym zdjęciem, zamieszczonym na dwóch kontach na Instagramie. Przedstawia ono dłoń Kościelniak z pierścionkiem zaręczynowym.

Marek Włodarczyk urodził się w 1954 roku. Jest aktorem znanym zarówno z ról filmowych, serialowych jak i teatralnych. Ogromny sukces przyniosła mu rola w serialu "Kryminalni" (2004-2008), dzięki której wrócił na stałe do Polski. Był już dwukrotnie żonaty. Ma także trzech synów.

Natomiast Sandra Kościelniak dopiero debiutuje w zawodzie. Grała role chociażby w "Klanie" i " Na sygnale".

Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News