Najsłynniejszy gwiazdor w historii TVN jest gejem?! Zaskakująca wizja jasnowidza

Jego związki z kobietami są nietypowe - wybiera sobie dużo młodsze partnerki, zrywa z nimi szybko, by po chwili znów grać szczęśliwych przed kamerami i fotografami. Może to przykrywka? Wątpliwości dotyczące króla TVN rozwiewa warszawski jasnowidz.

Dowody na to, że Kuba Wojewódzki jest gejem pojawiają się regularnie. Wspomnieć można o niestabilności jego związków, ale nie tylko. W swoim programie emitowanym na TVN często robi aluzje w kierunku gości. Dwuznaczność słów Wojewódzkiego może sugerować, że jego orientacja jest inna. Najbardziej pamiętny przypadek, który ciągnie się za Wojewódzkim, to odcinek programu w którym gościł Bartosz Gelner. - Miałeś kogoś po mnie? Zapomniałeś? - pytał dziennikarz. I choć żart miał odnosić się do poprzednich wizyt Gelnera w programie, dużo osób odebrało to jako potwierdzenie wspólnej romantycznej przeszłości dwóch mężczyzn. Zwłaszcza, że Bartosz Gelner po premierze filmu "Płynące wieżowce" stał się ikoną gejów w mało tolerancyjnym kraju i rozmawiał na ten temat w programie.

Gwiazdor TVN gejem? Mamy odpowiedź!

Odpowiedzi na powyżej postawione pytanie udzielił nam warszawski jasnowidz Silvio. - Kuba Wojewódzki jest bardzo charakterystyczną postacią. Wielu chciałoby, żeby wizerunek mężczyzny ze słabością do szybkich, drogich samochodów i pięknych kobiet, który kreuje sobie dziennikarz, był tylko maską. Żeby był kłamstwem. Tak naprawdę jednak plotki o homoseksualizmie rozsiewają jego wrogowie. Ci, którzy sami skrywają wiele tajemnic, zajmują najwyższe pozycje w kraju… - wyznał nam z pewnością w rozmowie. Dodał również, że prócz zwykłych plotek, Wojewódzkiego czeka dużo większe zagrożenie. Tajemniczy wróg może doprowadzić dziennikarza do klęski. - Wojewódzki ma poważny zatarg z bardzo wpływowym mężczyzną, który otacza się kotami. To może zakończyć się tragicznie, będzie próbował się go pozbyć. Kuba za dużo kłapie dziobem, jest niewygodny. Wróg będzie chciał go usunąć w cień i to się skończy źle - stwierdził jasnowidz, jednak nie podał dalszych szczegółów. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zniszczą Andrzejowi Mrozowskiemu życie. Ujawnił, kim był jego ojciec
  2. Dramat Andrzeja Dudy. Najbliżsi wbili mu nóż w plecy
  3. Hanna Lis ostatecznie upokorzyła męża. Tego jej nie wybaczy
  4. Wojewódzki i Kaczoruk OSZUKALI wszystkich? Nadal są razem? Jest DOWÓD
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News