Gwiazdor Top Model w żałobie. Pożegnał bardzo ważną w swoim życiu osobę
Anna Maria Guziewska - 29 Grudnia 2018

Gwiazdor Top Model w żałobie. Pożegnał bardzo ważną w swoim życiu osobę

Top Model był dla niego niezwykle ważnym projektem. Michał Piróg dzięki hitowi TVN po raz pierwszy znalazł się w roli prowadzącego, który wspierał uczestników w wyścigu o tytuł najlepszego. Właśnie podzielił się wiadomością o śmierci swojego autorytetu.

Top Model wypromowało wiele polskich gwiazd, które stanęły przed obiektywami najlepszych fotografów. Jurorzy i prowadzący - Michał Piróg, natychmiast po emisji pierwszej edycji znaleźli się na nagłówkach gazet. Okazuje się, że tancerz musiał się zmierzyć z informacją o śmierci swojego autorytetu. Wczoraj świat obiegła wiadomość, że Amos Oz nie żyje.

Michał Piróg o śmierci bliskiego artysty. Co gwiazdę Top Model łączyło z Ozem?

Jeden z najważniejszych współczesnych pisarzy zmarł wczoraj. Oz w swoich książkach zawsze mówił o jedności pojednania, świecie niemilitarnym i walczył o prawa kobiet na Bliskim Wschodzie. Świat wspomina jego dzieła i bezsprzeczny wpływ na kształtowanie się kultury literackiej. Do wspomnień dołączył się Michał Piróg i udostępnił na Instagramie zdjęcie, które uwieczniło spotkanie mężczyzn. Podpis pod nim jest niezwykle wzruszający. - Świat stracił wielkiego człowieka. Dziękuje za jedne z mądrzejszych i zabawniejszych doświadczeń w moim życiu . Za dodanie pewności i namaszczenie w pewnym sensie. Za niezapowiedziane niespodzianki i za wsparcie tak nieoczekiwane... Kto teraz będzie pisał codziennie? - napisał na swoim Instagramie Piróg. Tancerz chciał w ten sposób podkreślić, że działalność Oza była niezwykła dla kultury izraelskiej. Okazuje się, że gwiazdor Top Model mógł się spotkać ze swoim autorytetem. Być może utrzymywali kontakt także później. Internauci postanowili wspomóc swojego ulubionego prezentera i w komentarzach zapewniają o współodczuwaniu. - Ściskam cię mocno, może trochę odsunę twój smutek - pojawia się w komentarzu. - Straszna strata - czytamy dalej. - Pokój jego duszy. Trzymaj się Michał - zapewnia internauta.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej

Michał Piróg w Internecie

Odkąd pojawił się w jury "You can dance", nie znika z polskiego show biznesu. Tancerz, choreograf, gwiazda telewizyjna wciąż zaskakuje swoich fanów. Wiele osób zauważało, że jego sylwetka jest kontrowersyjna, inni doceniali jego nieustającą walkę o prawa zwierząt i wielkie serce. Tancerz często angażuje się w akcje charytatywne. Ostatnio spróbował także swoich sił na deskach teatralnych. Michał Piróg sprawdził się świetnie w tej roli, a jego spektakle są wciąż chętnie oglądane przez fanów.Top Model Instagram/Michał Piróg  ZOBACZ TAKŻE:
  1. Aktor seriali TVN przeżywa dramat. Synek umarł mu na rękach
  2. Tysiące ludzi chciało rozszarpać gwiazdora TVN! Stanął z nimi oko w oko
  3. Nie żyje wielki Polak, przyjaciel TVN i Jana Pawła II. Cały kraj w żałobie
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Anna Mucha: wiek gwiazdy szokuje. Aktorka wygląda dużo młodziej!
Kinga RusinKinga Rusin i sekrety jej urody. Nie zgadniecie, od czego zaczyna dzień!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News