Gwiazdor Polsatu zdradził swoją przykrą relację z Katarzyną Dowbor. Bardzo smutne

Gwiazdor Polsatu zdradził swoją przykrą relację z Katarzyną Dowbor. Bardzo smutne

Relacje między największymi gwiazdami show-biznesu bywają trudne i skomplikowane. Tak właśnie przedstawia się bliska i bolesna znajomość gwiazdora telewizji Polsat z Katarzyną Dowbor. Smutną historię swojego życia opowiedział w wywiadzie z magazynem "Twój Styl". 

Katarzyna Dowbor była jedną z twarzy i najbardziej rozpoznawalnych postaci Telewizji Polskiej. Pracująca przy Woronicza 17 przez 30 lat gwiazda została zwolniona ze stacji 1 maja 2013.

O zaskakujących okolicznościach zwolnienia i symbolicznej dacie tego wydarzenia opowiedziała dziennikarzom. Odejście z TVP, w której dorastała i kształciła się zawodowo, było dla niej ogromnym ciosem, z którego jednak szybko się podniosła.

- Stwierdziłam, że jak mnie nie chcą, to nie ma sensu, bym zostawała za wszelką cenę. Ostatecznie dobrze się stało. Odnalazłam się w innym miejscu, a rozdział z TVP uważam za zamknięty. Nie kala się gniazda, z którego się wyszło, więc nie chciałabym mówić źle o telewizji publicznej. To było moje pierwsze miejsce pracy, bardzo dla mnie ważne, sentymentalne, wychowałam się tam - zdradziła gwiazda.

Gwiazdor telewizji Polsat o relacji z Katarzyną Dowbor

Dawna prezenterka i dokumentalistka TVP zatrudnienie znalazła w Polsacie, w którym od 2005 roku pracuje jej syn, Maciej Dowbor. Znany prezenter karierę w firmie rozpoczął od programów rozrywkowych i sportowych, później zajmując się także publicystyką.

Dziennikarz urodził się w Toruniu, gdy gwiazda miała zaledwie 19 lat, i tam też spędził pierwsze lata swojego życia. Niestety w 1981 roku, trzy lata po narodzinach syna Katarzyna Dowbor rozwiodła się z jego ojcem i wyjechała do Warszawy, by tam rozwijać swoją wielką karierę.

Życie bez matki dziennikarz wspomina bardzo źle. Do siódmego roku życia wychowywał się bowiem tylko z ojcem. Oboje nawiązali bliższy kontakt, dopiero gdy Maciej skończył podstawówkę i zaczął uczęszczać do liceum w Piasecznie pod Warszawą. O tym trudnym czasie prezenter telewizji Polsat opowiedział "Twojemu Stylowi".

- Byłem mały, gdy rodzice się rozwiedli, właściwie nie pamiętam, jak wyglądał mój świat z mamą. Każde dziecko chciałoby zaznać matczynej czułości, pewnie mi tego brakowało - powiedział Maciej Dowbor.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Tajemnicze słowa Bońka. Lewandowski może wylecieć z kadry
  2. Kożuchowska jest załamana. Nie tak wyobrażała sobie przyszłość
  3. Wiemy, kiedy Wiedźmin pojawi się na platformie Netflix

źródło: natemat.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News