Gwiazdor Rolnik szuka żony miał wypadek! Opublikowano nagranie

Gwiazdor Rolnik szuka żony miał wypadek! Opublikowano nagranie Źródło: Fot. TVP

Rolnik szuka żony miał swój finał już kilka tygodni temu. Fakt ten nie przeszkadza jednak jego gwiazdom w dalszym robieniu kariery - rolnicy i rolniczki kontaktują się ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, na których pojawiają się najróżniejsze treści. Na Instagramie pojawił się właśnie film z rannym Łukaszem, bohaterem ostatniej edycji.

Rolnik szuka żony doczekał się grona swoich wiernych fanów. Chociaż początkowo program był obiektem drwin, aktualnie jest jednym z najchętniej oglądanych pasm w Telewizji Polskiej. Widzowie zżyli się z bohaterami do tego stopnia, że bacznie przyglądają się ich rozterkom nawet poza telewizyjną anteną. Ostatnie doniesienie wprawiło ich w niemałe osłupienie.

Rolnik szuka żony. Jeden z bohaterów miał wypadek, polała się krew

Łukasz z ostatniej edycji "rolnika", to jeden z najbardziej znienawidzonych bohaterów w historii całego programu. Mężczyzna od samego początku zakochany był w Agacie, a mimo to wodził za nos dwie inne panie. Takie zachowanie nie spodobało się nie tylko uczestniczkom programu, ale i widzom. W stronę mężczyzny padło wiele nieprzyjemnych słów, nawet na wizji. Wybranka Łukasza została nazwana słabą kobietą, a on sam musiał stawić czoła oskarżeniom padającym ze strony rozgoryczonej Pauliny. Upłynęło trochę czasu, emocje związane z domniemaną poligamią opadły, a Łukasz i Agata cieszą się swoją miłością. Niestety, ich szczęście na krótką chwilę zostało przerwane. Mężczyzna opublikował na swoim Instagramie film, na którym opatruje swoją krwawiącą ranę. Użytkownicy portalu od razu zaczęli domniemywać, że wypadek ten mógł mieć związek z Agatą. - W końcu ci przywaliła i bardzo dobrze. Doczekałeś się - brzmiał jeden z wielu negatywnych komentarzy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ciężarna Agata się tłumaczy

Nie tylko Łukasz dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Robi to również Agata, która opublikowała zdjęcie popakowanych prezentów świątecznych. Fotografię opatrzyła niezwykle wymownym oraz jednoznacznym podpisem, który wskazuje na jej stan błogosławiony. - Przygotowania na te wyjątkowe rodzinne Święta w powiększonym gronie - poinformowała kobieta. W Internecie od razu pojawiły się spekulacje, że krwawiąca głowa Łukasza może mieć związek z przekazanymi mu przez narzeczoną wieściami. Takiej wersji wydarzeń stanowczo zaprzeczyła jednak sama Agata. - Ja nie mam z tym nic wspólnego, ja się brzydzę przemocą i widokiem krwi. Rolnik szuka wrażeń pod nieobecność Rolnikowej - stanowczo oświadczyła.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Rozenek życzy źle Radosławowi? Szokujący zwrot akcji w ich miłości
  2. Kinga Rusin wyjawiła szokujący sekret ślubu z Tomaszem Lisem. Nie uwierzycie
  3. Sensacyjne doniesienia! Największa afera PiS po cichu umorzona, potem zaczęli się mścić?
  4. Michał Wiśniewski za ten występ dostanie KROCIE! Przecieramy oczy ze zdumienia
  5. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News