Gwiazdor Rodzinka.pl zrównany z ziemią. "Sława odbiła mu się na umyśle"

Gwiazdor Rodzinka.pl zrównany z ziemią. "Sława odbiła mu się na umyśle"

Rodzinka.pl, jeden z najpopularniejszych seriali telewizji publicznej, stał się ostatnio przedmiotem głośnych komentarzy. Wszystko za sprawą młodych odtwórców ról synów małżeństwa Boskich. Adam Zdrójkowski, grający serialowego Kubę, zdaniem wielu prowadzi wyjątkowo skandaliczne życie. Czy do głowy uderzyła mu woda sodowa?

Rodzinka.pl, serial emitowany na antenie TVP, jest jednym z najbardziej lubianych przez polskich widzów. Czy w związku z prywatnymi ekscesami aktorów, nowy sezon będzie równie chętnie oglądany przez telewidzów? W jednym z ostatnich programów "Klika Pudelka" redakcja tabloidu grzmiała na temat trybu życia serialowego Kuby: sława odbiła mu się na umyśle.

Adam Zdrójkowski prowokuje opinię publiczną. Czy Rodzinka.pl na tym ucierpi?

Wraz ze swoją partnerką - Wiktorią Gąsiewską, aktor relacjonuje swoje życie prywatne z niezwykłą dokładnością. Dzięki mediom społecznościowym nie tylko jest w kontakcie ze swoimi fanami, ale i dzięki temu może komentować niewygodne dla niego sytuacje. Ostatnią, związaną z taksówkarzem, postanowił pouczyć kierowcę, by traktował klientów w należyty (zdaniem Zdrójkowskiego) sposób. Wspomniany taksówkarz nie chciał poczekać na celebrytę i jego dziewczynę pod restauracją fast food aż ten odbierze swoje zamówienie. Gwiazda serialu Rodzinka.pl zrobiła zdjęcie tablicy rejestracyjnej i opublikowała ją na Instastories. - Cham, burak, prostak - napisał Zdrójkowski na swoim profilu SM. Mocne słowa młodego celebryty natychmiast trafiły na nagłówki gazet. Głośny stał się również apel: "Nigdy nie dajcie z siebie zrobić frajerów". Młode gwiazdy, które w okamgnieniu stają się sławne, często nie potrafią unieść ciężaru swojej popularności. Dodatkowym impulsem jest też często alkohol, będący  nierzadko obowiązkowym elementem dobrej zabawy podczas imprez branżowych. Tak też było podczas spotkania Zdrójkowskiego z "niesfornym" taksówkarzem. Pełne pokus życia młodych celebrytów wielokrotnie zmienia się w sensację mediów. Później, trudno aktorom zgubić łatkę skandalistów. Czy gwieździe serialu Rodzinka.pl uda się zachować twarz i spokojnie wróci na plan?  1. Tragiczna śmierć w Barwach Szczęścia! Główna aktorka nie wystąpi już w serialu
  2. Totalna rozpacz. Nie żyje ikona kina i serialu
  3. Wiktoria Gąsiewska publicznie poniżyła swojego chłopaka. Zdrójkowski zapadł się pod ziemię
Następny artykuł