Czekamy na reakcję Prezydenta. Znany gwiazdor: Agata Duda ma ZOO na twarzy

Czekamy na reakcję Prezydenta. Znany gwiazdor: Agata Duda ma ZOO na twarzy Źródło:

Zwolennicy polskiej pary prezydenckiej są oburzeni! Popularny chirurg gwiazd w szokujący sposób skomentował urodę pierwszej damy. Celebryta stwierdził, że Agata Duda ma na twarzy... ZOO.

Krzysztof Gojdź jest jedną z gwiazd najnowszej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Jako że zdobył dzięki niemu ogromną popularność, został zaproszony przez Agnieszkę Gozdyrę do jej "Skandalistów", gdzie opowiedział o wyglądzie Agaty Dudy.

Zadziwiająca wypowiedź eksperta

Początkowo było miło: - Jest przykładem 40-letniej kobiety, która godnie się starzeje. Mi się to bardzo podoba. Ona nie podąża za gazetowym ideałem piękna. Fajnie się starzeje, ma ładne zmarszczki. Nic nie poprawia. I dobrze - stwierdził chirurg. Co ciekawe, zdecydował się także na Facebooku na mniej przyjemny i dyskretny komentarz. Wyborcy twierdzą, że chociaż prawdopodobnie chciał dobrze, zdecydowanie przesadził.

Agata Duda znieważona?!

- To naturalnie starzejąca się kobieta, która w tym wieku ma kurze łapki, opadające powieki górne, lwią zmarszczkę czy "chomiczki" - czyli całe zoo na twarzy - dodał bowiem Gojdź. Uważasz, że celebryta powinien przeprosić Agatę Dudę?

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co tam się stało?! Na scenę Tańca z gwiazdami nagle wszedł Szpak i wszystkich zamurowało [VIDEO]
  2. Taniec z Gwiazdami: ANTYPISOWSKI manifest NA ŻYWO! Organizatorzy przerażeni, chcieli to przerwać
  3. Iwona Pavlović wreszcie ma Instagram. Jak nazywa się na Instagramie? [ZDJĘCIA]
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News