Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA w Polsce, Marcin Różalski, po raz kolejny szokuje. Sportowiec postanowił wypalić sobie na głowie numer – 269. Nie jest to jednak przypadkowa liczba.

Różal to z pewnością jeden z najbardziej wyrazistych zawodników MMA w Polsce – wszystko dzięki jego wyglądowi, obok którego trudno przejść obojętnie. Sportowiec jest wytatuowany od stóp do głów – z głową i twarzą włącznie.

Różalski dał się również poznać jako aktywny działacz na rzecz praw zwierząt oraz poprawienia ich jakości życia w przypadku gdy trafią do schronisk itp.

Różal opublikował w sieci nagranie, na którym możemy zobaczyć jak wypala sobie na głowie numer 269 – nie jest to jednak przypadkowa liczba. Jest ona ściśle związana z jego działalnością na rzecz zwierząt.

269 to symbol związany z wydarzeniem sprzed kilku lat, gdy w Izraelu jeden z cielaków przeznaczonych do uboju został szczęśliwie ocalony. Jego historia obiegła cały świat, a prozwierzęcy aktywiści zaczęli sobie tatuować i wypalać numer jakie miało uratowane zwierzę tj. 269.

Poniżej publikujemy nagranie opublikowane przez Różalskiego jednak uprzedzamy, że dla niektórych może się wydać drastyczne i niesmaczne. Dlatego oglądacie je na własną odpowiedzialność i życzenie.

...

Zobacz również

 

269

Opublikowany przez Marcin Różal Różalski na 5 lutego 2017