Gwiazdor polskiego MMA szokuje i wypala sobie na głowie numer. "Ludziom trzeba już PIERDOL*ĄĆ młotkiem" (video +18)

Gwiazdor polskiego MMA szokuje i wypala sobie na głowie numer. "Ludziom trzeba już PIERDOL*ĄĆ młotkiem" (video +18) Źródło:

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA w Polsce, Marcin Różalski, po raz kolejny szokuje. Sportowiec postanowił wypalić sobie na głowie numer - 269. Nie jest to jednak przypadkowa liczba.

Różal to z pewnością jeden z najbardziej wyrazistych zawodników MMA w Polsce - wszystko dzięki jego wyglądowi, obok którego trudno przejść obojętnie. Sportowiec jest wytatuowany od stóp do głów - z głową i twarzą włącznie.

Różalski dał się również poznać jako aktywny działacz na rzecz praw zwierząt oraz poprawienia ich jakości życia w przypadku gdy trafią do schronisk itp.

Różal opublikował w sieci nagranie, na którym możemy zobaczyć jak wypala sobie na głowie numer 269 - nie jest to jednak przypadkowa liczba. Jest ona ściśle związana z jego działalnością na rzecz zwierząt.

269 to symbol związany z wydarzeniem sprzed kilku lat, gdy w Izraelu jeden z cielaków przeznaczonych do uboju został szczęśliwie ocalony. Jego historia obiegła cały świat, a prozwierzęcy aktywiści zaczęli sobie tatuować i wypalać numer jakie miało uratowane zwierzę tj. 269.

Poniżej publikujemy nagranie opublikowane przez Różalskiego jednak uprzedzamy, że dla niektórych może się wydać drastyczne i niesmaczne. Dlatego oglądacie je na własną odpowiedzialność i życzenie.

  269 Opublikowany przez Marcin Różal Różalski na 5 lutego 2017
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News