Szczyt kariery osiągnął w Polsacie. Dziś został sam, wyrzucono go z domu

Szczyt kariery osiągnął w Polsacie. Dziś został sam, wyrzucono go z domu Źródło: fot. youtubue.com/wwwSokComPl

Gwiazda kina, która szczyt kariery osiągnęła w telewizji Polsat, dziś przechodzi przez bardzo ciężkie chwile. Aktor został wyrzucony w domy, a jego małżeństwo uległo rozpadowi. Robert Moskwa został sam.

Swoją karierę filmową Moskwa rozpoczął w 1991 roku od występu w "A woman at war". W tym samym roku wystąpił w kultowym już thrillerze Władysława Pasikowskiego "Kroll". Po tym jego kariera nabrała rozpędu. Robert Moskwa wystąpił w wielu filmach i sztukach teatralnych, a jego najpoważniejszą rolą jest odgrywanie doktora Artura Rogowskiego w nieśmiertelnym hicie "M jak miłość". Szczyt jego sławy przypada na występ w programie telewizji Polsat "Jak oni śpiewają". Dziś aktor przeżywa kryzys małżeński i osobisty, gdyż został wyrzucony z domu.

Szczyt kariery osiągnął w Telewizji Polsat. Dziś został sam

Robert Moskwa w 2015 roku poślubił młodszą od siebie o 28 lat Patrycję Cieślak. Zawodowa pole dancerka urodziła mu nawet córkę Nadię. Niestety w ich związku doszło do kryzysu, a sportsmenka ogłosiła, że zamierza rozwieść się z aktorem i dawnym karateką. Około miesiąca temu Cieślak zdecydowała się na wyrzucenie gwiazdora z domu. Powiedziała przy tym mediom, że już niedługo rozwiedzie się z mężem. Teraz Robert Moskwa został całkowicie sam, a zbliżające się wakacje nie pomagają mu w otrząśnięciu się. W wywiadzie dla mediów powiedział, że nie ma planów na wypoczynek. Plany takie powstałyby zapewne, gdyby sprawa wciąż dotyczyła także Patrycji Cieślak. Aktor stwierdził, że zamierza "improwizować", oraz że skłania się bardziej ku wyjazdowi w grudniu, najlepiej do Ameryki Północnej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Są niezbite, twarde dowody. Anna Lewandowska złamała prawo
  2. Co się dzieje z królową?! Cała Wielka Brytania przygotowała się na śmierć Elżbiety II
  3. Carrie Fisher – historia kultowej aktorki „Gwiezdnych Wojen”
źródło: pudelek.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu