Gwiazdor telewizji Polsat przeszedł piekło. "Dziś zapłaciłem wysoką cenę"

Jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy telewizji Polsat, Maciej Dowbor naraził się na gigantyczne niebezpieczeństwo. Podczas zawodów triathlonowych, w których wziął niedawno udział, doszło niemal bowiem do ogromnej tragedii. Co stało się celebrycie?

Dowbor od lat pozostaje miłośnikiem triathlonu. Kiedy tylko może, przyjeżdża na kolejne zawody, aby móc sprawdzać swoją fizyczną formę. Jak się jednak okazuje, nie zawsze robi to jednak z odpowiednim przygotowaniem.

Problemy gwiazdora telewizji Polsat

Kiedy dziennikarz brał udział w tegorocznym Enea Warsaw Triathlon, doszło prawie do ogromnej tragedii. Przemęczenie sprawiło bowiem, że Dowbor nagle stracił przytomność, a jego ciało całkowicie odmówiło mu posłuszeństwa. - Pierwszą ścianę złapałem już na 5 km roweru. Nie byłem w stanie nacisnąć mocniej na pedały - ból głowy i dreszcze towarzyszyły mi od samego początku. (...) To, że w ogóle dojechałem do T2, a później doczłapałem się do mety, zakrawa o cud. Momentu ze zdjęcia nawet nie pamiętam. 5 minut polewania wodą i cucenia przez wolontariuszy, medyków, znajomych i innych zawodników pozwoliło mi jakoś dojść do siebie - opowiedział dziennikarz na Instagramie.

Zaskakujące powody kryzysu

- Czas chyba zdać sobie sprawę, że kategoria M40 to nie tylko niewinny ciąg znaków, ale też wyznacznik wieku, w którym dzień przed tropikalnymi zawodami, nie powinno się spędzać 7h w samochodzie i 8h na scenie na pełnym słońcu. (...) Jak to mówią klasycy: dziś zapłaciłem wysoką cenę. Dodam, że zawody ukończyłem tylko z dwóch powodów. Na początku roweru uznałem, że i tak trzeba jakoś się dostać znad Zegrza do Warszawy, więc nie mam wyjścia i muszę jechać. Na biegu natomiast chyba kompletnie przestałem kontaktować i ubzdurałem sobie, że mimo bomby jakimś cudem się odbuduję i jeszcze dogonię uciekających rywali - ujawnił popularny prezenter. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polska aktorka walczy o życie córki. Zapadła w śpiączkę
  2. Pamiętacie ją? Kontrowersyjna gwiazda z HUKIEM wraca do polskiego show-biznesu
  3. Życie Michała Szpaka zmieni się całkowicie. Szokujące wyznanie: „Może to dziwnie zabrzmi ale…”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News