Gwiazdor ujawnił kulisy odejścia. Wykańczała go choroba

Gwiazdor ujawnił kulisy odejścia. Wykańczała go choroba Źródło: yt/KSW

KSW bez Khalidova? Świat zamarł, gdy sportowiec postanowił ujawnić swoje plany. Okazuje się, że plotki wokół jego decyzji narastają. Media podają o strasznej chorobie. Co się dzieje z kultowym fighterem?

KSW i fani starć między zawodnikami zamarli, gdy Mamed Khalidov ogłosił koniec kariery. Chociaż na początku nie wiadomo było dokładnie, jaka jest przyczyna jego decyzji, sam sportowiec ujawnił teraz kulisy w dużym wywiadzie. Sympatycy jego dokonań są w szoku.

Co się stało z Mamedem Khalidovem? Gwiazdor KSW wyjawił prawdę

- To nerwica, która co jakiś czas mnie "łapie" - wyznał w rozmowie z dziennikarzem NaTemat. Później mężczyzna postanowił zwierzyć się z problemów, z którymi musi się zmagać na co dzień. Choroba sukcesywnie wpływała na jego sprawność i motywację. - Tak. To byłaby zwykła zachłanność, jeśli robiłbym to dalej na siłę i nie mógł zawalczyć w stu procentach. Jeśli masz przeszkody związane z fizjologią, to jest to niemożliwe. Nie ma co się pchać w to i ryzykować, że kolejna walka będzie przegrana lub słaba - powiedział dziennikarzowi zawodnik KSW. W rozmowie zauważył, że decyzja o rezygnacji z aktywności zawodowej kosztowała go wiele wysiłku. Podjął ją po przegranej walce. Wiedział, że może zawieść wielu sympatyków, jednak jego organizm nie jest w stanie znieść stresu. - To loteria i ryzyko - nie tylko dla mnie, bo przecież nie jestem sam w tym wszystkim. Wychodzę w stu procentach sprawności fizycznej, ale co z tego skoro głowa przestaje działać - zauważył zależność między pracą nad sprawnością ciała, a możliwościami umysłu. Sportowiec postanowił także przybliżyć swoim fanom przebieg choroby. Chociaż przed kamerami i w oktagonie wydawał się mocno zmotywowany, wewnątrz był nieprzygotowany na kolejne starcia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Problem polega na tym, że totalnie cię odcina. Jesteś nieobecny. Kiedy cię złapie, to może cię trzymać pół dnia, dzień i przechodzi. To stan, w którym twój mózg nie współpracuje z ciałem. Nie wiesz gdzie jesteś - opisał moment, w którym stawał nieprzygotowany na ringu i czuł, że nie pokona strachu. Kariera Khalidova wzbudzała ogromne emocje. Jego odejście spotkało się z wieloma pytaniami od fanów sportów walki. Z pewnością musi teraz zająć się zwalczaniem dolegliwości i powrotem do normalnego funkcjonowania.Najlepsze newsy dnia:

  1. Mariusz Pudzianowski skrywa mroczną tajemnicę. Mało kto o tym wie
  2. Opadną wam szczęki. Oto kim był ojciec Mariusza Pudzianowskiego
  3. To już przesada! Justyna Żyła próbuje ratować karierę przez kolejny skandal?
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Odpowiedź eksperta
  5. Znaki zodiaku, które będą miały w tym tygodniu pecha. Co się wydarzy?
Następny artykuł