Uwięzili króla disco polo! Gwiazdor przerażony

Uwięzili króla disco polo! Gwiazdor przerażony

Disco polo jest dla niego sposobem na życie. Koncerty na całym świecie przynoszą mu rosnącą popularność. Z fanami chciał być blisko - postanowił zagrać dla nich w Holandii. Gdy wracał do Polski, Marcin Miller został uwięziony. Na miejscu przeżył chwile grozy.

Disco polo ponad wszystko? Fani zastanawiają się, co się wydarzyło z frontmanem zespołu Boys, który opublikował niepokojącą wiadomość. Okazuje się, że został uwięziony na lotnisku w Holandii, gdzie spotkał się ze swoimi fanami. Wyjawił szczegóły zajścia.

Co się stało z Marcinem Millerem w Holandii? Gwiazdor disco polo przeżył chwilę grozy

Grupa Boys utknęła na lotnisku w Holandii. Z opowieści lidera wynika, że odwołano wszystkie loty. Najbliższy był możliwy dopiero w piątek, co praktycznie było dla niego niemożliwe. W Polsce Marcin Miller miał liczne zobowiązania, a jedno z nich - rodzinne - nie dawało mu spokoju. Gwiazdor disco polo zobowiązał się do tego, że w okresie świąt zajmie się swoim wnuczkiem. Przyrzeczenie, które dał swojemu synowi, niemalże nie zostało spełnione. O wszystkim zdecydował się poinformować poprzez media społecznościowe, a zdruzgotani fani zaczęli się zastanawiać, czy muzyk pojawi się na zaplanowanych koncertach. - Życzę wytrwałości i szybkiego powrotu do Polski - pojawia się pod zdjęciem udostępnionym przez Millera. - Życzę powodzenia chłopaki i o jak najszybszy powrót do Polski,bo wszyscy czekają na was,pozdrawiam gorąco - pojawia się dalej. - Ale dym, ale nie ma tego złego autokary też jeżdżą więc może akurat wam się uda. Powodzenia - czytamy dalej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Chłopaki myślę , ze jakiś wspaniały kierowca znajdzie się i po was przyjedzie - czytamy w jednym z komentarzy. Fani masowo zaczęli oferować także swoją pomoc. Zaangażowani wspominali o możliwości noclegu albo transportu prywatnym samochodem. Takie deklaracje z pewnością wzruszyły muzyka i jego band. Prawdopodobnie był zmuszony do powrotu innymi, lądowymi środkami transportu. Nie wiadomo, w jaki sposób wywiąże się z przyrzeczenia, które dał swojemu wnukowi Michałowi. Z pewnością, w tym trudnym momencie, otrzymał wiele gestów solidarności, o których długo nie zapomni. Disco polo Instagram/MarcinMillerBoysZOBACZ TAKŻE:
  1. To niewiarygodne. Zenek Martyniuk zaskoczył fanów, jak nigdy dotąd
  2. Szokujące wyznanie gwiazdy Tańca z gwiazdami. Program niszczył jej życie?
  3. Gwiazda seriali TVP piła na umór, stoczyła się na dno. Koszmar słynnej aktorki
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Czy potrafisz się dobrze zachować?
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie najlepszego?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News