Znany gwiazdor disco polo będzie... politykiem! Fani są zdumieni

Znany gwiazdor disco polo będzie... politykiem! Fani są zdumieni Źródło: Fot. Youtube.com/Boys

Disco polo zyskuje w naszym kraju coraz większą popularność. Jednak show-biznes bywa bezlitosny, dlatego wiele osób, które zaprzestały występów, szuka nowej drogi życia. Jeden z najpopularniejszych artystów w tym gatunku muzycznym zdecydował się zostać politykiem.

Disco polo często uważane jest za obciach i wiele osób, mimo że znają teksty piosenek, to zarzekają się, że disco nie słuchają. Jednak ilość fanów na koncertach największych zespołów mówią same za siebie. Zdecydowanie jednym z liderów na tym rynku muzycznym był zespół Toples, który na swoim koncie ma takie przeboje jak "Sąsiadka" lub "Ciało do ciała". Były wokalista zespołu, który teraz prowadzi swoją własną wytwórnię, zdecydował się całkowicie zmienić kierunek kariery. Teraz chce zostać politykiem.

Gwiazdor disco polo chce zostać politykiem

Marcin Siegieńczuk chce wystartować w nadchodzących wyborach samorządowych. Muzyk zdecydował, że spróbuje zostać radnym w mieście Białystok. Wybór Sigieńczuka nie jest przypadkowy, ponieważ jest to jego miasto rodzinne, w którym się urodził i wychowywał. Przez to bardzo dobrze znane są mu wszelkie problemy mieszkańców. Dodatkowo jest on postacią bardzo znaną również z nazwiska i dlatego ma bardzo duże szanse na zwycięstwo. Polska polityka zna już tego typu przypadki, gdy muzycy decydowali się zostać politykami. Wystarczy wspomnieć, chociażby Pawła Kukiza, który założył własne ugrupowanie, które dostało się nawet do Sejmu. Jednym z jego członków jest raper Liroy, który zasiada w sejmowych ławach. Wygląda na to, że teraz przyszła pora na gwiazdora disco polo, który zostanie politykiem. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ  Czy Marcinowi Siegieńczukowi uda się zdobyć poparcie w stolicy Podlasia? Przekonamy się już niedługo, kiedy kandydat wystartuje ze swoim programem i kampanią wyborczą. Wybory zbliżają się wielkimi krokami, więc Siegieńczuk musi od razu wskoczyć w wyborcze siodło, jeżeli chce mieć jakiekolwiek szanse.Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS się tego nie spodziewał! Emeryturze dla matek przeciwne są… kobiety
  2. Tanie państwo to bujda. Rząd PiS przyznał rekordowe nagrody
  3. Jarosław Kaczyński uderza w stolicę! „Warszawa osiągnęła dno!”
źródło: wp.pl Następny artykuł