Gwiazdor disco polo został politykiem! Wszyscy śpiewali piosenki tego zespołu

Gwiazdor disco polo został politykiem! Wszyscy śpiewali piosenki tego zespołu Źródło: youtube.com/MarcinMillerBoys

Disco polo jest już nie tylko nurtem muzycznym, ale i wielkim biznesem. Największe gwiazdy potrafią inkasować za pojedynczy koncert nawet po kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jednak dla niektórych nawet to jest za mało, ponieważ przejawiają ambicje, które nie pozwalają stać im w miejscu.

Disco polo od kilku dobrych lat przeżywa prawdziwy renesans. Ten gatunek muzyczny nie jest już kojarzony z imprezami gdzieś poza miastem, ponieważ jest w stanie wypełniać publicznością nawet całe stadiony. W parze z tym idzie również wielka popularność najbardziej znanych przedstawicieli tego gatunku. Jeden z nich postanowił przekuć ją w coś więcej. Bardzo odważnym krokiem wszedł do świata polityki.

Gwiazdor disco polo został marszałkiem

Jeśli padłaby prośba o wymienienie kilku największych formacji w historii disco polo, na na pewno zdecydowana większość Polaków umieściłaby na swojej liście zespół Boys. Któż bowiem nie słyszał chociaż raz w życiu takich imprezowych szlagierów jak "Jesteś szalona" czy "Wolność". Artur Kosicki przez kilkanaście lat pojawiał się na scenie u boku Marcina Millera. Chociaż odpowiadał głównie za sferę taneczną, to można go było również usłyszeć w kilku utworach. Najbardziej znanym z nich jest zapewne "Mamo". Po rozstaniu z zespołem zajął się swoją profesją. Z wykształcenia jest prawnikiem, a z zamiłowania politykiem. Oddanie dla społeczności lokalnej doprowadziło go bardzo wysoko. Właśnie objął stery w jednym z województw. - Moi Drodzy. Zostałem dziś marszałkiem Województwa Podlaskiego. Tak zdecydowali radni Sejmiku, za co im dziękuję. Jestem też wdzięczny władzom Prawa i Sprawiedliwości za rekomendację. Pamiętacie moje hasło z kampanii wyborczej: Ambitne Podlaskie. Chcę się nim nadal kierować. Zapraszam do współpracy wszystkich radnych i parlamentarzystów bez względu na opcję polityczną. Wkrótce więcej informacji. Trzymajcie za mnie kciuki - napisał na swoim facebookowym profilu. Wypada zaznaczyć, że Arturowi Kosickiemu nie jest obce sprawowanie ważnych politycznych stanowisk. Przed objęciem fotela Marszałka był m.in. doradcą ministra w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pomimo zajmowania tak ważnych stanowisk i łatki, jaka była dopięta do disco polo przez jakiś czas, Kosicki nigdy nie zapominał o swoich związkach z grupą Boys. Przy okazji spotkań ze swoimi byłymi kolegami z zespołu nie omieszkał wstawić zdjęcie na swój oficjalny profil. - Spotkanie po latach z zespołem Boys w którym miałem przyjemność kiedyś tańczyć. Chłopaki dzięki za zaproszenie. Miło was widzieć w dobrej formie. Pozdrawiam - takim podpisem opatrzył fotografię.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Życie Rutkowskiego to pasmo skandali. Największe, szokujące afery z udziałem detektywa 
  2. Mega wpadka legendarnego gwiazdora Mam Talent! Jego potwór znalazł otwór 
  3. Co jeszcze zrobi TVN, by zniechęcić widzów?! Znienawidzona gwiazda w nowym show 
  4. Znaki zodiaku, które dokonywały złych wyborów miłosnych. Jak jest teraz?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News