Gwiazdor disco polo wkracza do polityki! Nikt się tego nie spodziewał

Gwiazdor disco polo wkracza do polityki! Nikt się tego nie spodziewał

Gwiazdy disco polo coraz częściej rozpoczynają karierę w zupełnie innych branżach. Jedni otwierają studia muzyczne i promują nowych artystów, inni chętnie zaczynają prowadzić restauracje lub inwestują w nieruchomości. Są również i tacy, którzy decydują się wejść do polityki!

Disco polo jest gatunkiem, dzięki któremu swoje nazwisko wypromowało wiele artystów. Gwiazdor, o którym mowa, zawdzięcza popularność również dzięki programowi "Rolnik szuka żony", gdzie niestety nie udało mu się odnaleźć miłości życia. O kim mowa? Ostatnio media chętnie publikują nowe informacje z życia Adama Kraśko. Ostatnio chwalił się zrzuceniem trzydziestu kilogramów! Udało mu się to za sprawą diety dr Ewy Dąbrowskiej. Media donoszą, że teraz rozpoczął swoją karierę w polityce!

Gwiazda disco polo ma od teraz więcej władzy

Rolnik, który wziął udział w teledysku grupy XFORT ("Oj, Aniu, Aniu"), a także nagrał swój własny utwór pod tytułem "Rolnik Pan" (oba mają łącznie prawie 4 mln wyświetleń na platformie YouTube) zdecydował, że weźmie udział w wyborach samorządowych w miejscowości, w której problemy chętnie się angażuje. Jego prace na rzecz lokalnej społeczności zostały przez mieszkańców docenione. Ostatnio pochwalił się, że został sołtysem wsi Pasieczniki Duże!DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Od teraz więc Adam Kraśko będzie prawomocnie przedstawicielem całej wsi. Zajmie się realizacją uchwał w zakresie sołectwa, a także zostanie reprezentantem na spotkaniach rady gminy. - Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że pewne plany już się pojawiły. Pierwszym priorytetem, dla mnie osobiście, jest sprawienie, aby moja wieś - Pasieczniki Duże, była jedną z pierwszych, jeśli nie pierwszą w Polsce wsią, gdzie nie będzie psów na łańcuchach. Chcę zadbać o to, aby te nasze pieski zostały uwolnione i będziemy w tym kierunku działać - udziela wypowiedzi dla "Faktu". Okazuje się, że mężczyzna chciałby nabrać doświadczenia na poziomie lokalnym. Być może w przyszłości zacznie swoją karierę także w polityce centralnej. - Na razie chciałbym spróbować swoich sił na najniższych szczeblach samorządowych. Chodzi o nabranie doświadczenia w pracy z ludźmi, prowadzenie inwestycji, szukania inwestorów, szukania sponsorów. Wolałbym poznać tą pracę od samego początku, a dopiero wtedy, za jakiś czas, być może wypłynąć na szerokie wody polityczne - dodaje w rozmowie z "Faktem".
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  3. Rozenek zdradziła wielki sekret dot. nowej produkcji. Będzie pełno emocji i wzruszeń
  4. Rozenek zdradziła wielki sekret dot. nowej produkcji. Będzie pełno emocji i wzruszeń
  5. Łamiące serce odkrycie w pustym domu opuszczonym przez wyrzuconych właścicieli. Wszystko dzięki... (ZDJĘCIA)
  Źródło: Disco Polo Info   Następny artykuł