Największy gwiazdor disco polo powiedział swojej żonie stanowcze nie. Mężczyzna w pewnym momencie już nie mógł wytrzymać i zabronił swojej małżonce udziału w jednym z popularnych show telewizyjnych.

Sławomir jest jednym z najpopularniejszych polskich muzyków. Zdecydowanie jego największych przebojem jest „Miłość w Zakopanem”, który wykonuje wraz ze swoją małżonką Magdaleną „Kajrą” Kajrowicz.

Małżeństwo dzięki swoim piosenkom zyskało masę fanów i medialny rozgłos na cały kraj. Muzyk wystąpił nawet podczas sylwestrowej zabawy właśnie na scenie w Zakopanem. Teraz wyszło na jaw, jak bardzo gwiazdor disco polo kontroluje małżonkę i jej karierę.

Gwiazdorowi disco polo puściły nerwy

Sławomir oprócz występów na scenie pojawiał się również w telewizyjnych show. Jednym z nich był program emitowany na antenie telewizji Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”. Muzyk wcielił się w nim między innymi we Freddiego Mercury’ego, Janusza Rewińskiego i Grzegorza Turnaua.

Według ustaleń mediów jego żona również dostała propozycje udziału w show. Wiadomość ta bardzo ją ucieszyła, niestety radość nie trwała zbyt długo, ponieważ Sławomir zabronił jej udziału w programie. Według ustaleń „Faktu”, który rozmawiał z członkiem ekipy pracującej przy programie, Sławomir nie widział potrzeby, żeby Kajra rezygnowała ze wspólnych koncertów na aż 3 miesiące.

– Gdy się z nią skontaktowali z ofertą pracy, była przeszczęśliwa. Jednak Sławomir stwierdził podobno, że nie widzi powodu, dla którego Kajra miałaby aż na trzy miesiące zrezygnować z ich wspólnych koncertów. I na tym się skończyło – mówił informator w rozmowie z „Faktem”.

Wielu internautów wskazuje, że muzyk chce kontrolować żonę i dodatkowo boi się, że jeżeli wyjdzie z jego cienia, to może zaszkodzić jego karierze. Gwiazdor nie mógł wytrzymać, że Kajra zaczyna zyskiwać coraz większą popularność i rozpoznawalność, przyćmiewając samego Sławomira. Inni sugerują, że obawia się zdrady z jej strony.

 – Spękał, że przyprawi mu poroże z telewizyjną cyganerią. W trzy miesiące, to by ją nawet wszyscy techniczni zaliczyli – pisze jeden z internautów.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cezary Żak długo to ukrywał. Przeżywa prywatny dramat
  2. Co się stało?! Internauci nie mogą uwierzyć w zdjęcie córki Wiśniewskiego
  3. Dlaczego pies je trawę? Kiedy powinieneś reagować, żeby sobie nie zaszkodził

Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Oni nie wytrzymali ze sobą długo... [ZDJĘCIA]


Znane Polki, które związały się z milionerami [ZDJĘCIA]