Gwiazdor disco polo miał wypadek! Wpakował się pod TIRa

Gwiazdor disco polo miał wypadek! Wpakował się pod TIRa

Muzyka disco polo ma to do siebie, że albo się ją kocha albo nienawidzi. Jednak tych wszystkich, którzy ją uwielbiają, to co się stało zdejmuje dreszczem przerażenia. Gwiazdor tego gatunku miał wypadek - jego samochód... wpadł pod TIRa. 

Łukasz Gesek, gwiazdor muzyki disco polo nie ma ostatnio szczęścia. Niedawno pisaliśmy o tym, jakie upokorzenie spotkało go na jednym z wesel, na którym miał zagrać w ramach niespodzianki dla panny młodej. Teraz za to miał poważny, samochodowy wypadek. Fani są przerażeni. Samochód Geska wpadł pod TIRa, jak napisał na swoim Facebook sam artysta: "Życie to tylko chwila, a my jesteśmy tylko małymi okruchami... Wczoraj zdarzył się cud- przeżyliśmy". Faktycznie, samochód gwiazdora po kolizji wygląda bardzo groźnie.

Gwiazdor disco polo miał poważny wypadek

- Jechaliśmy normalnie, zgodnie z przepisami 130 km/h prawym pasem autostrady. Tylko z lewej samochód za szybko wyprzedzał, a my w tym samym czasie też wyprzedzaliśmy i musieliśmy się jakoś ratować. Wjechaliśmy pod tira - powiedział muzyk w rozmowie z portalem DP-info. Gesek jest w skutek wypadku poobijany, ma zszytą brodę i uszkodzone zęby, poza tym, na szczęście, nic mu się nie stało. Chwilę prawdziwej grozy, przeżyli w związku z wypadkiem jego najbliżsi. Poważnie przestraszyła się żona i dwójka małych dzieci - 3-letnia córeczka i 6-letni syn. Fani do teraz cieszą się, że gwiazdor wyszedł z tego cało. - O matko! Dobrze, że jesteście cali! Otarcie się śmierć sprowadza człowieka na ziemię - napisała jedna z internautek. - Łukasz dzięki Bogu, że jesteście wszyscy cali ktoś nad wami czuwał - napisał ktoś inny. disco polo Samochód Geska po wypadku z TIRem, fot. Facebook Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nikt o tym nie wiedział! Linda miał romans z córką polskiego polityka
  2. Wassermann budzi przerażenie prezydenta. „Trzeba przed nią chronić ludzi”
  3. Polsat z poważnymi zarzutami! Telewizja próbuje się ratować
Źródło: wprost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News