Disco polo jest gatunkiem muzycznym, który każdy zna, ale nie każdy przyznaje się do tego. Artyści tworzący ten rodzaj muzyki nie mogą narzekać na brak zainteresowania swoją twórczością. Jednak niekiedy zdarzają się też nieoczekiwane sytuacje. Przekonał się o tym jeden gwiazdor, który został okradziony na swoim koncercie.

Andre jest jednym z najpopularniejszych wykonawców disco polo. Jego koncerty zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów. Muzyk bez wątpienia nie może narzekać na pustki podczas występów. Dodatkowo bardzo ceni sobie kontakt z publicznością, co poskutkowało tym, że został okradziony.

– Nigdy nie myślałem że podczas koncertu zostanę okradziony – mówił artysta.

Gwiazda disco polo okradziona

Andre tak jak zawsze na swoich koncertach w pewnym momencie zszedł ze sceny do widowni, która stała najbliżej. Pochłonięty kontaktem z fanami nawet nie zauważył, że jedna z osób ma niecne zamiary. Ów złodziej momentalnie zdjął ulubioną czapkę artysty z jego głowy i szybko ulotnił się w tłum.

– Nigdy nie myślałem, że podczas koncertu zostanę okradziony z części mojej garderoby. Tym razem trafiło na moją czapeczkę, którą uczestnik, nazwijmy wprost złodziej… przebiegle zdjął w momencie, kiedy podszedłem do publiczności i szybko się oddalił wśród tłumu. Czapka była… będzie nowa – skomentował Andre.

Fani bardzo szybko odpowiedzieli w komentarzach na wpis swojego ulubionego artysty. Komentarze pełne są krytyki i wyzwisk pod adresem złodzieja.

– Jaki to trzeba mieć tupet i brak wstydu żeby cokolwiek ukraść brak mi słów –  pisze jeden z internautów.

Kim jest Andre?

Tak naprawdę nazywa się Andrzej Marcysiak. Jest jednym z najpopularniejszych twórców disco polo. Jego przeboje mają dziesiątki milionów wyświetleń i biją rekordy popularności.

Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami

disco polo
fot. Pixabay

PRZECZYTAJ: Jarosław Kaczyński przyłapany z tajemniczą kobietą! Znamy jej tożsamość

PRZECZYTAJ: Katastrofa lotnicza. Samolot runął na parking są ofiary śmiertelne

PRZECZYTAJ: Michał Szpak popełnił błąd? To będzie trudny okres w jego karierze

15 gwiazd, które straciły dziewictwo w zadziwiająco młodym wieku

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.