Uwielbiany gwiazdor disco polo musiał odwołać koncert. Co się dzieje?!

Uwielbiany gwiazdor disco polo musiał odwołać koncert. Co się dzieje?!

Disco polo wypromowało wiele gwiazd. Jedną z nich zdecydowanie jest Czadoman, którego kojarzą wszyscy fani gatunku. Ostatnio odwołał koncert w Lublinie. Sytuacja była naprawdę poważna i mogła się skończyć najgorszym ze scenariuszy. Znamy szczegóły zajścia.

Disco polo od lat króluje na polskich imprezach. Popularne piosenki towarzyszą każdej dobrej "domówce". "Ruda tańczy jak szalona" rozkręca dosłownie każdą imprezę. Czadoman, który jest autorem utworu, niedługo wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Wokalista odwołał koncert w Lublinie. Fani są zdruzgotani i pytają, co się stało.

Disco polo: gwiazda odwołała koncert z powodu choroby

Fani, którzy kupili bilety na koncert muzyka, otrzymali niedawno informację, że ten nie odbędzie się. To bardzo ich zasmuciło. Zastanawiali się nad przyczyną nieobecności gwiazdy. Okazało się, że Czadoman poważnie się rozchorował.

Grypa, która pojawiła się lawinowo wśród Polaków, spowodowała również poważne pogorszenie zdrowia u zapracowanego muzyka. Zamiast leżeć w łóżku, jak sam przyznaje, przeciążył on i tak słaby z powodu choroby organizm zbyt dużą ilością obowiązków. Na szczęście już czuje się lepiej.

 - Groźnie wyglądająca sytuacja została opanowana. Już doszedłem do siebie - udzielił wywiadu dla portalu disco-polo.info muzyk.

Portal donosi, że muzyk chce zrekompensować swoją nieobecność fanom z Lublina. Zamierza niedługo powrócić do miasta i zagrać dla nich zaległy koncert. Fani są z tego powodu bardzo szczęśliwi i życzą zdrowia muzykowi.

 - Niebawem ponownie zawitam do Lubina i tym razem nie zawiodę publiczności - powiedział w rozmowie z disco-polo.info.

Co dalej z Czadomanem?

Muzyk, jak podaje tabloid, czuje się dobrze. W tym momencie angażuje się w swoją karierę zawodową. Szczególnie mocno oddaje się nauce tańca. W końcu niedługo ma wystąpić w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie musi pokazać się z jak najlepszej strony.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na jego oficjalnym profilu Facebook pojawiają się krótkie filmiki z sali prób, które ten regularnie odbywa pod okiem Waleriji Zurawiewy. Idzie mu coraz lepiej, a fani trzymają za niego kciuki.

 - Czy Ty właśnie wykonałeś "moonwalk"? Brawo Ty. Pilny uczeń! - napisano pod filmem.

 - Bystrzacha... Grunt to być docenionym przez starania. Oby tak dalej! Pozdrawiam moją ulubiona parę! - napisała kobieta.

 - Czekam na pierwszy twój taniec. Coś czuję, że będzie wesoło - śmieje się użytkownik.

 - No chyba coś Panu nie pykło. Może następnym razem się uda - trzyma kciuki fanka.

 - Widać wielkie zaangażowanie to najważniejsze - stwierdza fan.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Córka Hanny Lis jest ZNIEWALAJĄCO piękna! Przebiła urodą córki Kingi Rusin!
  2. Co się dzieje?! Katarzyna Figura BARDZO schudła! Prawie nie przypomina siebie
  3. Adam Małysz boi się o Piotra Żyłę. Tak źle jeszcze nie było
  4. Burza w mediach wokół Kuby Wojewódzkiego. Król TVN jest jednak gejem?
  5. Zaczyna robić się już poważnie. Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya kwitnie

Źródło: Disco Polo

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News