Prowadzący popularne sondy dla DDTVN dziennikarz stracił właśnie jedno z ważniejszych źródeł zarobku. Na domiar złego w podobnej sytuacji znalazł się jego ojciec. Jaka przyszłość czeka Chajzerów?

Zygmunta Chajzera i jego syna Filipa znają chyba wszyscy. Popularni dziennikarze przez lata obecności w polskich mediach zdobyli ogromną popularność i rozpoznawalność.

Obaj panowie pracują w telewizji i radiu, gdzie mieli nawet wspólną audycję. W ostatnich latach jednak starszy z Chajzerów kojarzony najbardziej był z reklamami proszku do prania Vizir, a młodszy z redakcją śniadaniówki telewizji TVN „Dzień Dobry TVN”.

Niestety czeka ich teraz trudny okres. Zarówno Zygmunt jak i Filip stracili ważne źródło zarobków.

Gwiazda DDTVN odsunięta od Pepsi

Filip Chajzer od dawna już w ramach kampanii reklamowej marki napojów gazowanych Pepsi prowadził „Wyzwanie smaku”. Była to prosta zabawa, polegająca na próbowaniu i porównywaniu smaków Coca-Coli i właśnie Pepsi.

Chajzer podróżował po Polsce, zaczepiał przypadkowych przechodniów i zapraszał do uczestnictwa w „Wyzwaniu”. Niestety dla niego firma zdecydowała, że musi postawić na młodsze i bardziej rozpoznawalne wśród ich rówieśników twarze.

Kampania skierowana jest głównie do młodzieży tak więc, jej prowadzeniem pod nazwą „Przystanek Smaku” zajmą się teraz internetowi influencerzy. Będą to Damian Kordas triumfator czwartej serii „Master Chef”, Jessica Mercedes, Mandzio i Dharni.

Podobny los spotkał ojca dziennikarza. Zygmunt Chajzer od 14 lat reklamował proszek do prania Vizir. Po tylu latach marka zdecydowała się na zmianę wizerunku i nie przedłużyła kontraktu z nim kontraktu. Chajzer zażartował nawet, że być może założy własną markę proszku. Nie wątpliwie jednak ani jemu, ani jego synowi nie jest do śmiechu.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Burza w sieci, chodzi o seks-taśmę legendarnej wokalistki. Gejowska afera w tle
  2. Rydzyk triumfuje, opozycja w szale. Rozpoczyna się ŚLEDZTWO
  3. Twoja rozrywka, a ich ogromne cierpienie! Ten horror musi się skończyć
  4. Podkład czy krem BB? Idealne rozwiązanie na wakacje

Lubisz Filipa Chajzera i jego reportaże w "Dzień dobry TVN"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!


12 znanych Polaków, którzy pokonali raka [ZDJĘCIA]

źródło: natemat.pl

...

Zobacz również