Jest jedną z większych gwiazd DDTVN. Niestety, jego pięć minut nie mogło trwać wiecznie i teraz musi przyjąć bardzo brutalny cios od fanów. Kiedyś go kochali – teraz jest znienawidzony.

Filip Chajzer poszedł w ślady swojego ojca, Zygmunta i zawodowo związał się z telewizją. Gwiazdor DDTVN wybił się, nagrywając śmieszne materiały dla śniadaniówki. Niestety, jego pięć minut stanowczo minęło.

Na Filipa Chajzera spadła fala nienawiści. Wszystko przez to, że tak naprawdę chciał zdobyć więcej fanów. Syn Zygmunta zamiast skupić się wyłącznie na nagrywaniu materiałów dla DDTVN, przyjął propozycję prowadzenia programu Hipnoza.

Filip Chajzer stracił popularność

Program ów okazał się jedną z największych klap w historii telewizji TVN. Format programu polegał na tym, że pięcioro zupełnie obcych sobie ludzi walczyło o 50 tys. zł. Utrudnienie było takie, że zadania wykonywać musieli pod wpływem hipnozy, a były one rozdzielone w taki sposób, aby zawodnicy nawzajem sobie przeszkadzali.

Chajzer tak naprawdę ośmieszył się prowadząc ten program i tego widzowie nie są mu w stanie wybaczyć. Jego popularność znacząco spadła, a sympatia widzów odeszła gdzieś daleko. Na pewno następnym razem prezenter dziesięć razy się zastanowi, zanim przyjmie propozycję prowadzenia jakiegoś programu.

Dodatkowo w ostatnim czasie „Super Express” zlecił Instytutowi Badań Pollster sprawdzenie, na widok których znanych twarzy zmieniamy kanał. W badaniu udział wzięło 1094 Polaków w dniach 11 i 12 lipca.

Poza Filipem Chajzerem na niechlubnej liście znaleźli się jeszcze: Robert i Anna Lewandowscy, Małgorzata Rozenek-Majdan, Kuba Wojewódzki, Małgorzata Kożuchowska oraz Barbara Kurdej-Szatan.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij nam maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piotrowicz GROZI Gersdorf! Miażdżąca odpowiedź
  2. Bijatyka na terenie Sejmu! Posłowie pobili się ze strażą i policją
  3. Duda załamany, Polska nie może uwierzyć. Pierwsza dama się WYPROWADZA!
  4. Znaleźli pudło z napisem „Zabij mnie”. Zawartość doprowadza do łez
  5. Awantura przed kamerami! Wassermann wybuchła szałem

Fani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?


Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP

Źródło: teleshow.wp.pl

...

Zobacz również