Bliscy błagali o modlitwę za gwiazdę TVP. Tylko cudem przeżyła i odmieniła swoje życie

Bliscy błagali o modlitwę za gwiazdę TVP. Tylko cudem przeżyła i odmieniła swoje życie

Kiedy poważnie zachorowała, jej bliscy prosili fanów o modlitwę. Gwiazda TVP cudem przeżyła to, co jej się przytrafiło. Takie punktowe wydarzenia, często zmieniają ludzkie życie - nie inaczej jest w tym przypadku. 

Nic nie zapowiadało tragedii. Gwiazda TVP jest młodą, szczęśliwą mężatką i matką, tryska zdrowiem i energią. Nagle w jej głowie pęka tętniak, o którym nie wiedziała. To wydarzenie całkowicie zmienia jej życie. Alżbeta Lenska nagle musiała przejść bardzo poważną operację mózgu. Cudem przeżyła, a teraz powoli dochodzi do siebie i zdrowieje. Prywatnie jest żoną również aktora, Rafała Cieszyńskiego. To on apelował o modlitwę do fanów kobiety, gdy ta walczyła o życie w szpitalu.

Gwiazda TVP o swoim nowym życiu

- Uczę się niesamowitych nowych rzeczy! Spokój, medytacja, cisza i mniej szaleństwa. Ja byłam zawsze mega energetyczna i zakręcona w ciągłym biegu, czy to w domu, teatrze, czy dla znajomych, a okazało się jednak, że muszę coś na chwilę zmienić – wyznaje na swoim Instagramie aktorka o tym, jak zmienił jej życie pęknięty tętniak. - Tak wiem, to dziwne, przecież byłam pewna, że Ja jestem pozytywną energią, więc mam siłę do działania, a jednak bateria mi się wyczerpała (...) Każdemu należy się chwila spokoju - zakończyła wpis Lenska. Zdecydowanie, spokój jest tym, co po takich przeżyciach bardzo jej się przyda. Wpisy aktorki mają bardzo pozytywne komentarze od internautów. Nic dziwnego, jej szczęściem cieszy się wielu ludzi, którzy modlili się, by wróciła do zdrowia. Życzymy Alżbecie by jak najdłużej doceniała wszystkie te piękne, proste rzeczy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przeszłość Marty Kaczyńskiej, o której nikt nie wie. Twarde FAKTY, z tym nie można dyskutować
  2. Służby ostrzegają: polskie Biedronki to śmiertelne pułapki bez wyjścia!
  3. Śmierć zabrała szczęście Dodzie. Michał Szpak w centrum tragedii zrobił coś niesamowitego (VIDEO)
  4. Krytykujesz kadrę? Po tych słowach Owsiaka możesz zapaść się pod ziemię
  5. Gigantyczny skandal na konferencji. Glik wpadł w furię: „OHYDNE KŁAMSTWO”
Źródło: polki.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News