Gwiazdę polskiego wyraźnie prześladuje pech. Olaf Lubaszenko po problemach z cukrzycą, zbijaniem wagi oraz depresją, teraz jeszcze będzie musiał ograniczyć chodzenie.

Wszystko przez kolano. Już od dłuższego czasu dokucza ono Lubaszence. Z informacji „Faktu” można się dowiedzieć, że aktor mimo leczenia i żmudnej rehabilitacji, będzie musiał poddać się operacji.

Operacja jest niezbędna. Problem z nogą wrócił. Teraz Olaf ma mnóstwo zajęć, a że jest w stanie jeszcze jakoś funkcjonować zdecydował, że do szpitala pójdzie na wiosnę – poinformowała osoba z bliskiego otoczenia pana Olafa.

Aktor w związku z tą sytuacją musi znacznie szybciej dopiąć wszelkie sprawy zawodowe. Niektóre projekty miały być zaczęte w przyszłym roku.

Po operacji będzie musiał znów trochę zwolnić i poddać się kolejnej rehabilitacji. Dlatego już pracuje nad repertuarem na przyszłoroczny Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, którego jest dyrektorem artystycznym. Oprócz tego gra w teatrze i wystawia też spektakl „Ludzie inteligentni” który sam reżyserował – dodaje bliska osoba Lubaszenki.

ZOBACZ TAKŻE:  Miał 45 nieodebranych, w jednej chwili spadł na dno. „Chciałem się zabić”

Wybitna postać polskiego kina

Olaf Sergiusz Linde-Lubaszenko urodził się w 1968 roku. jest synem znanej pary aktorów Edwarda Linde- Lubaszenki oraz Asji Łamtiuginy. Na ekranie debiutował już w wieku 14 lat, w serialu „Życie Kamila Kuranta”. Dużą popularność przyniosły mu role w takich filmach jak: „Piłkarski poker” czy „Krótki film o miłości”.

Oprócz ról filmowych Lubaszenko grał także w serialach. Tutaj najbardziej jest znany z ról w „Barwach Szczęścia” oraz Sfory”. Prowadził również program „Polska liga cudzoziemska” w Polsat Play. Prezentował on kulisy życia polskich piłkarzy, grających za granicami naszego kraju.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda „Kiepskich” walczy o życie. „To cichy zabójca”

Największy sukces odniósł jednak jako reżyser. Jego komedie stały się kultowe wśród młodego pokolenia Polaków. Teksty z „Chłopaków nie płaczą”, „Sztosu” oraz „Poranku kojota” na trwałe weszły do potocznego języka naszych rodaków.

W 2015 roku ukazał się wywiad-rzeka udzielony dziennikarzowi Pawłowi Piotrowiczowi przez Olafa Lubaszenkę zatytułowany  „Chłopaki nie płaczą”.

Aktor jest także zapalony kibicem piłkarskim. Od lat organizuje i bierze udział w meczach charytatywnych.

8 zdumiewających faktów o współczesnych terrorystach

Uwierzysz, że to ta sama osoba?! Ci ludzie schudli NAPRAWDĘ DUŻO

Źródło: fakt.pl

 

...

Zobacz również