Jurorka X Factor przegrywa z uzależnieniem. Stoczyła się na dno

Jurorka X Factor przegrywa z uzależnieniem. Stoczyła się na dno

X Factor był dla niej kolejnym wielkim krokiem w karierze. Gdy zasiadła w jury, zarówno widzowie, jak i uczestnicy popularnego show zachwycali się jej profesjonalizmem. Niestety, wygrał nałóg i choroba, z którymi próbuje się mierzyć od lat.

X Factor przyniósł jej ogromną popularność. Demi Lovato jest jedną z najbardziej utalentowanych gwiazd młodego pokolenia. Gdy brała udział w produkcjach Disneya, próżno było szukać znaleźć krytyków jej talentu. Amerykańskie nastolatki znały jej piosenki na pamięć i niemal wszystkie chciały być takie jak ona. Niestety, sukces zawodowy nie przekładał się na prywatne szczęście.

Demi Lovato jest na dnie. Czy jurorka programu X Factor skończy z nałogiem?

Niepokojące informacje zaczęły docierać do mediów już w 2010 roku. Wtedy właśnie pojawiły się pierwsze informacje o problemach ze zdrowiem młodej piosenkarki. Lovato zachorowała na bulimię. Później padła kolejna druzgocąca diagnoza - choroba afektywna dwubiegunowa. Przerwała trasę koncertową, z dnia na dzień zniknęła z mediów. Fani zastanawiali się, co się stało z ich ulubioną gwiazdą. Po kilku miesiącach wróciła do formy i znów stanęła na scenie. Zmieniona, zmęczona i doświadczona. Teraz docierała swoją muzyką do szerszego grona odbiorców. Niektórzy zwracali uwagę, że coraz częściej pojawia się w mediach za sprawą skandali. Wpadła w nałóg narkotykowy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Przez uzależnienie prawie umarła. Trafiła do szpitala, gdzie miała się poddać terapii. Na chwilę pojawiła się znów w telewizji. Gdy wszyscy zwiastowali jej wielki powrót na scenę, ona znów się poddała i wpadła w nałóg. Amerykańskie media informowały o kolejnych ekscesach gwiazdy, a ona sama zdawała się nie widzieć skali problemu, który ją dotknął. Trafiała do najlepszych klinik w kraju. Tam oszukiwała personel. Podjęła jednak po raz kolejny decyzję o zmierzeniu się z chorobą i uzależnieniem. Jedną z najważniejszych kwestii było znalezienie bliskich, którzy mogliby ją wspierać w trudnych momentach. Dziewczyna zweryfikowała najbliższe grono i zaczęła mówić o swoich problemach otwarcie. To sprawiło, że fani zaufali jej na nowo. Demi Lovato stoczyła się na dno, jednak ponownie zdecydowała się na walkę o swoje szczęście. Nie wiadomo jednak, jak długo uda jej się żyć w trzeźwości.Najlepsze newsy dnia:

  1. Dawid Kwiatkowski prosi o modlitwę. "Straszny nałóg zniszczył moich najbliższych"
  2. Britney Spears jest na wykończeniu. Uzależnienie ją zabija, nie chce pomocy
  3. Największa gwiazda "Mam Talent" leży w szpitalu w ciężkim stanie. Porzucili ją przyjaciele
  4. Znaki zodiaku i ich idealne połączenie. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  5. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się nie uda
Następny artykuł