Gwiazda we łzach, fani nie dowierzają. Shakira trafi za kratki

Gwiazda we łzach, fani nie dowierzają. Shakira trafi za kratki Źródło: fot. Instagram/@shakira

Wielka gwiazda cała we łzach. Jej fani nie wierzą w to co się dzieje. Shakira trafi za kratki! Takiego zwrotu w bajecznym życiu piosenkarki nikt się nie spodziewał!

Shakira nie płaciła podatków w Hiszpanii! Za takie przewinienia grozi jej nawet więzienie. Piosenkarka zaskoczyła tym wszystkich swoich fanów. ZOBACZ TAKŻE: Shakira może już NIGDY więcej nie zaśpiewać. „Ból jest zbyt duży”

Problemy z fiskusem

Hiszpański fiskus utrzymuje, że Shakira jest mu winna miliony euro! Nie płaciła bowiem podatków w latach 2011-2014. Zgodnie z hiszpańskim prawem, ktoś kto mieszka w Królestwie Hiszpanii przez sześć miesięcy w ciągu roku, zobowiązany jest płacić w tym kraju podatki. Mężem Shakiry jest piłkarz klubu FC Barcelona Gerard Pique. W związku z tym piosenkarka sporo czasu spędza w Hiszpanii. ZOBACZ TAKŻE: Największy dramat w życiu Shakiry. To już KONIEC?!

Shakira trafi za kratki

Jeśli faktycznie Shakira trafi za kratki to zdecydowanie wpłynie to negatywnie na jej idealny wizerunek wesołej, seksownej, utalentowanej piękności. Nie jest ona jednak jedyną znaną osobą, która została w Hiszpanii skazana za podatkowe uniki. W zeszłym roku za niepłacenie podatków na 21 miesięcy więzienia skazany został piłkarz Lionel Messi. Argentyński napastnik miał szczęście. W Hiszpanii wyrok więzienia poniżej dwóch lat może być  – i w jego przypadku został – potraktowany jako kara w zawieszeniu.. Źródło: jastrzabpost.pl Następny artykuł